Gorlicki lekarz zwycięzcą w teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Za kilka dni zobaczymy go w programie. AKTUALIZACJA

  • 11.10.2019, 11:08
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Gorlicki lekarz zwycięzcą w teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Za kilka dni zobaczymy go w programie. AKTUALIZACJA Tadeusz Sznuk - "Jeden z dziesięciu" / Fot. fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem – mówi z rozbawieniem Aleksander Wójcik, internista i specjalista chorób zakaźnych z gorlickiego szpitala.

Od zawsze oglądałem teleturniej „Jeden z dziesięciu” z córką, która ciągle powtarzała: tata, ty wszystko wiesz, powinieneś tam być! Zgłoszenie wysłała bez mojej wiedzy i okazało się, że dostałem zaproszenie na casting, który bardzo dobrze mi poszedł i w konsekwencji zostałem zaproszony na nagranie – opowiada Aleksander Wójcik.

Przyznaje, że miał dużo szczęścia w kwestii pytań, bo dziedziny, z których odpowiadał, były bardzo rozbieżne. Ostatecznie wygrał odcinek i został zaproszony do finału.

Niestety w finale nie poszło mi już tak dobrze, bo trafiłem na naprawdę trudne pytania. No cóż, za dużo dobrego by było, a lekcja pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziła! – dodaje.

Odcinek, w którym wziął udział Aleksander Wójcik, zostanie wyemitowany w najbliższą środę (16 października) o godz. 18.55.

 

AKTUALIZACJA (16 października)

Z nieznanych nam powodów, emisja odcinka programu z udziałem Pana Aleksandra, najprawdopodobniej przesunięta została na dzień 17 października.

 

 

 

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

stanley
stanley 18.10.2019, 10:11
po prostu trafily mu sie dosc latwe pytania ale 133 punkty nie powala!!!
erwin
erwin 17.10.2019, 22:17
No i nie obejrzałem pana doktora,którego bardzo cenię za fachowość.Gratuluję zwycięstwa,bo wiem(z doświadczenia) ,że łatwo nie jest...
Wanda
Wanda 17.10.2019, 20:31
Oglądałam dzisiaj program, gratuluję Panu doktorowi, znakomitej i wszechstronnej wiedzy, życzę powodzenia bo mam nadzieję, że zobaczę Pana doktora w odcinku wielkiego finału.
Wierny Widz Kultowego Teleturnieju
Wierny Widz Kultowego Teleturnieju 17.10.2019, 15:37
Dziękujemy za spoilery gry.

Publikowanie wyniku gry przed emisją jest złamaniem podpisywanego przez uczestnika regulaminu i zawartej klauzuli o nieujawnianiu rezultatu gry wraz z jej następującymi konsekwencjami.

Iwona
Iwona 16.10.2019, 19:17
Chyba jakaś pomyłka z data emisji!Bo dziś Pana doktora niestety nie na😕
Fikumiku
Fikumiku 16.10.2019, 19:17
Jest środa 16. 10. I Pana Wójcika coś nie widać w dzisiejszym odcinku. Więc nie wprowadzajcie w błąd
Ja
Ja 16.10.2019, 19:12
16.10 i jakos nie ma dr Wojcika w programie ...moze jakos konkretne wiadomosci
Gik
Gik 16.10.2019, 19:12
Niema Pana doktora w odcinku????
widz
widz 16.10.2019, 19:11
Coś ta data z edycja sie nie zgadza
Gorliczanka
Gorliczanka 16.10.2019, 19:08
16 października, a doktora w programie nie było. Niezgodność terminów chyba.
Zainteresowany
Zainteresowany 16.10.2019, 19:06
Nie ma ,co jest z tym odcinkiem ./


Humbak
Humbak 16.10.2019, 19:01
Ale lipa. Oglądam właśnie i nie ma doktora. O co chodzi ???
Agnieszka
Agnieszka 15.10.2019, 20:17
Gratulacje Panie Doktorze☺
Mazur Malgorzata
Mazur Malgorzata 15.10.2019, 19:24
Gratulacje doktorze. Jestes super lekarzem i inteligentnym czlowiekiem
Gorliczanka
Gorliczanka 15.10.2019, 19:23
Mały Wielki Człowiek
Gorliczanka
Gorliczanka 15.10.2019, 06:12
Gratulacje
Ola
Ola 13.10.2019, 23:08
Gratulujemy Olku!!!
Ali
Ali 13.10.2019, 21:05
Najszczersze gratulacje
Marta