Wyniki z wszystkich lokali wyborczych w Okręgu 14. Prawo i Sprawiedliwość z poparciem 65,8% !

  • 14.10.2019, 07:30
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Wyniki z wszystkich lokali wyborczych w Okręgu 14. Prawo i Sprawiedliwość z poparciem 65,8% !
PKW opublikowała wyniki wyborów ze wszystkich 630 obwodowych komisji wyborczych zlokalizowanych w okręgu wyborczym 14, gdzie znajduje się powiat gorlicki. Wybory parlamentarne wygrywa Prawo i Sprawiedliwość z dużą przewagą nad innymi ugrupowaniami.

 


Dane ogólnopolskie z 19709 na 27415 obwodowych komisji wyborczych (82,79%) g.8.30

  • PiS 45,16%
  • KO 26,1%
  • SLD 12,1%
  • PSL 8,81%
  • Konfederacja 6,71%

Cząstkowe wyniki ogólnopolskie z 82,41 proc. komisji do Senatu:

  • PiS - 45,79 %
  • KO - 33,9 %
  • PSL - 5,49 %
Cząstkowe wyniki z 82,41 proc. komisji do Senatu:
PiS - 45,79 proc.
KO- 33,9 proc.
PSL - 5,49 proc.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019/aktualnosci/news-wybory-parlamentarne-2019-polacy-wybrali-nowy-sejm-i-senat-r,nId,3277522#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Cząstkowe wyniki z 82,41 proc. komisji do Senatu:
PiS - 45,79 proc.
KO- 33,9 proc.
PSL - 5,49 proc.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019/aktualnosci/news-wybory-parlamentarne-2019-polacy-wybrali-nowy-sejm-i-senat-r,nId,3277522#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=fire

 

Dane z 630 na 630 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Prawo i Sprawiedliwość

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 MULARCZYK Arkadiusz 72 660
2 PALUCH Anna 20 908
3 BARTUŚ Barbara Halina 23 468
4 JANCZYK Wiesław Stanisław 16 305
5 SIARKA Edward 21 561
6 LEŚNIAK Józef Krzysztof 7 950
7 DUDA Jan Wiesław 11 579
8 PICZURA Jan 4 433
9 GUT-MOSTOWY Andrzej Józef 12 437
10 BIEDROŃ Grzegorz Janusz 7 692
11 WICHER Patryk Tomasz 10 900
12 ZIELIŃSKA Elżbieta Joanna 7 999
13 NIKA Zofia 2 044
14 FILIPIAK Ewa 7 468
15 TYLKA Grażyna Katarzyna 1 440
16 WALICKI Tomasz Stanisław 1 963
17 ADAMCZYK Marta 2 179
18 PARUCH Zygmunt Jan 2 971
19 LEKSANDER Bartosz 2 525
20 ZUBEK Marcin Marian 5 101
Razem   243 583

Koalicja Obywatelska

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 MARCZUŁAJTIS-WALCZAK Jagna Kinga 21 968
2 CZERWIŃSKI Andrzej Stanisław 12 502
3 FOGLER Marta Halina 1 168
4 KOCHAN Witold Zygmunt 4 667
5 RUCHAŁA Elżbieta Joanna 3 261
6 MUSIAŁ Piotr Tomasz 1 091
7 OLSZYŃSKI Waldemar Paweł 542
8 LEHNER Sylwia Beata 504
9 JANCZAK Marek Józef 561
10 KARPIEL Jan Bolesław 2 284
11 CYMER Janusz Ryszard 134
12 SPRAWKA-BAZYDŁO Maria Anna 122
13 WĄSOWSKA-SCHIRMER Halina Maria 203
14 PACHNIOWSKI Bogusław Tadeusz 99
15 CICHAŃSKA Barbara Grażyna 222
16 LOREK Andrzej 132
17 PATER Stanisław 157
18 BALCERZYK Danuta Anna 245
19 GWÓŹDŹ Jacek Józef 269
20 MAJKA Jerzy Stanisław 1 052
Razem   51 183

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOCHEŃSKI Jakub Józef 15 204
2 ŻYTKOWICZ Barbara Aleksandra 1 606
3 JAKOWICKA Zuzanna Katarzyna 864
4 PLATO Henryk 936
5 CZERSKA Beata Katarzyna 505
6 DRZEWIŃSKA Marzena Beata 229
7 ORZECHOWSKI Eugeniusz 271
8 CEMPA-PULIT Grażyna 287
9 REICHERT Jolanta Maria 151
10 GĄSIENICA-DANIEL Stanisław 446
11 ALCHOWŚKA Maria Jolanta 122
12 SMOLEŃ Iwona Anna 329
13 KOŁODZIEJ Łukasz 271
14 KĘSKA Bartosz Czesław 129
15 ŻYLIŃSKA Jolanta Aleksandra 136
16 DŁUGOSZ Krzysztof 183
17 PIOTROWSKA Danuta 253
18 MAJERCZAK-KIESZKOWSKA Magdalena 165
19 SZLAGOWSKA-BUDACZ Dorota Ewa 396
Razem   22 483

Polskie Stronnictwo Ludowe

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 NOWOGÓRSKA Urszula Teresa 11 499
2 KOLBRECKA Józefa 1 165
3 TUMIDAJEWICZ Iwona Agnieszka 2 207
4 KRYGOWSKI Anatol 1 516
5 PÓŁCHŁOPEK Małgorzata Krystyna 923
6 KIEŁBASA Katarzyna Maria 1 149
7 BARAN Grzegorz 834
8 PALUCH Przemysław Marcin 798
9 BIAŁOŃ Maria Barbara 537
10 BARNA Andrzej 402
11 JANUS Mirosław Stanisław 217
12 BĄK Maria 600
13 POPŁAWSKA Irena Barbara 442
14 GRABSKA Wioletta Dorota 227
15 FILAS Krzysztof 592
16 TYLKA Maria 397
17 RAPCIAK Hubert Jan 245
18 WÓJCIAK Małgorzata 337
19 CZARNECKI Rafał Marcin 423
20 PASOŃ Stanisław Wojciech 2 693
Razem   27 203

Konfederacja

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SKUPIEŃ Andrzej 12 889
2 GŁĄB Rafał Grzegorz 1 394
3 MATONOG Marzena Maria 846
4 WOJTYCZKA Kamil Józef 990
5 MAŚLANKA Halina Sylwia 703
6 LACHNER Krystian Wojciech 393
7 BALCERAK Alicja Barbara 669
8 LAZAR Radosław Ryszard 355
9 WILK Ryszard Jakub 2 778
10 CZOSNOWSKI Radosław Maria 525
11 BOŻYK Mariusz Stanisław 251
12 MATUSIK Sylwester Andrzej 368
13 MAZGAJ Marcin Jan 577
14 KRÓL Marcin 1 102
15 JASKÓŁKA Wojciech Piotr 257
16 FLOREK Karolina Agnieszka 414
17 LIS Maria Magdalena 416
18 TYLISZCZAK-SŁYŚ Małgorzata Stanisława 124
19 SZTERLEJA-BELDA Barbara Maria 64
20 DOBROWOLSKI Stanisław 632
Razem   25 747
Tomasz Stasiowski

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gor
Gor 15.10.2019, 17:04
Jak Anatol wszedl to znaczy ze gimbusy maja prawo glosu w tym miescie smiech i wstyd
ona
ona 14.10.2019, 15:47
Anatol wchodzi.
MrRed
MrRed 14.10.2019, 14:48
wiadomo już jaki będzie rozkład mandatów?
Wieś
Wieś 14.10.2019, 10:37
Super Konfederacja

Pozostałe