Stanisław Kogut bez mandatu senatorskiego?

  • 14.10.2019, 09:21
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Stanisław Kogut bez mandatu senatorskiego?
Według wstępnych wyników wyborów w okręgu 37 (Nowy Sącz oraz powiaty gorlicki i nowosądecki) wygrał Wiktor Durlak. Oznacza to, że mandatu nie dostanie dotychczasowy senator z tego okręgu, Stanisław Kogut.

Stanisław Kogut to długoletni lider PiS na Sądecczyźnie. Polityk w tej części Małopolski cieszy się sporym poparciem. W ostatnich wyborach zdobył 111 782 głosów. Druga osoba - Tadeusz Nowak - otrzymała 35 405 głosów.

W obecnych wyborach Państwowa Komisja Wyborcza podaje następujące wyniki dla okręgu 37:

  • DURLAK Wiktor Michał - 107 119 (60,33%)

  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOGUTA - 70 424 (39,67%)

Tomasz Stasiowski

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

heh
heh 17.10.2019, 18:15
https://www.money.pl/gospodark…
Me
Me 16.10.2019, 01:46
I no i po to oddalam "głos nieważny" bo żaden pan nie był mi po drodze 🤨
Cwaniaczek
Cwaniaczek 15.10.2019, 10:20
Game over :)
heheszki
heheszki 14.10.2019, 19:58
bedzie rosołek:)
ba
ba 14.10.2019, 16:06
Teraz nagle pogorszy się stan zdrowia i chorobowe. Zacznie się szukanie jakiejkolwiek choroby
Prokurator
Prokurator 14.10.2019, 14:43
Niemożna oskarżać nikogo, nawet jak przegrał, bo nie przegrał do końca skoro ma wiek emerytalny.
???????
??????? 14.10.2019, 14:05
myslał ze wygra i bedzie miał imunitet
egon
egon 14.10.2019, 14:02
No to PiS ma problem...
,,,,,,,
,,,,,,, 14.10.2019, 15:53
Czemu?
Łysy
Łysy 14.10.2019, 10:01
Prokuratura i sąd już czekają... ;)
kramer
kramer 14.10.2019, 20:01
łysy wybacz, ale nie jesteś w temacie więc nie zabieraj głosu
Marcin
Marcin 14.10.2019, 10:29
czekają już od dawna... a konkretniej to nie oni czekają, a p. Kogut czeka żeby wreszcie go za coś skazali albo chociaż potwierdzili zarzuty. Ale puki co sąd albo nie chce, albo nie ma podstaw go za cokolwiek skazać.
,,,,,,,,
,,,,,,,, 14.10.2019, 13:29
Póki co, to ma immunitet, bo koledxy obronili. Kolejny niewinny, ofiara reżimu.. ha ha
Marcin
Marcin 14.10.2019, 21:29
Immunitetu się zrzekł. Koledzy obronili tylko przed aresztowaniem. "Obronienie" nie wpływało w żaden sposób na przebieg czynności sądowych które mogły był normalnie prowadzone.
MrRed
MrRed 14.10.2019, 09:46
można oceniać różnie, pytanie, na ile wszedł w system porozumień, by pewne rzeczy - powiedzmy nawet DZIEŁA, kontynuować. czy wystarczy sił i odwagi, zeby bez plakietki senatorskiej dalej działać dla dobra społeczności lokalnej i skutecznie pozyskiwać środki? oto test dla polityka, co to nie mówi a robi. niech robi.
V
V 14.10.2019, 09:33
O matko bosko! Święta Panienko

Pozostałe