Wizualizacja z rozmachem stała się rzeczywistością. Budynek przy 11 listopada 27 oddany do użytku!

  • 30.10.2019, 08:52
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Wizualizacja z rozmachem stała się rzeczywistością. Budynek przy 11 listopada 27 oddany do użytku!
Na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Korczaka w Gorlicach powstał nowoczesny obiekt łączący powierzchnie handlowe i te przeznaczone na biura.

Część lokali jest już zajęta i tak w budynku możemy skorzystać między innymi z usług salonu piękności czy biura projektowania wnętrz. W przyszłym tygodniu ruszy nowy w naszym mieście elektromarket, a w najbliższy czwartek (31 października) market Lewiatan.

Do wynajęcia zostały ostatnie lokale o powierzchniach od 30 do 90 m², które będą idealne na działalność biurowo-usługową – mówi Marcin Szczepanek, właściciel inwestycji.

Nowoczesny obiekt jest bardzo charakterystyczny – z dużymi przeszkleniami i o nieregularnym kształcie, który idealnie wpisuje się w śródmiejski, administracyjny charakter tej części miasta. Można bez przesady stwierdzić, że w przypadku tej konkretnej inwestycji wizualizacja z rozmachem stała się rzeczywistością.

Niewątpliwym atutem budynku przy 11 Listopada 27 jest jego świetna lokalizacja – łatwo jest do niego dojechać zarówno spoza miasta, jak i z centrum Gorlic. W pobliżu znajduje się Urząd Skarbowy, dworzec PKS i PKP, Starostwo Powiatowe, Sąd Rejonowy, Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej oraz kilka dużych firm.

Oczywiście budynek jest w stu procentach przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – podkreśla inwestor.

Dla klientów dostępny jest także duży parking i wygodna winda wewnątrz obiektu.

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (16)Pozostałe