Gładyszów. Tir z naczepą pełną drewna przewrócił się w lesie.

  • 06.11.2019, 13:54
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Gładyszów. Tir z naczepą pełną drewna przewrócił się w lesie.
Wczoraj (5 listopada) tuż po godz. 11 policjanci zostali wezwani do Gładyszowa, gdzie w jednym z lasów doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego.

Kierowca wyjeżdżając z lasu drogą o dużym spadku, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i przewrócił skład na bok.

Z urazem głowy został zabrany do gorlickiego szpitala. Był trzeźwy. Jechał sam.

Policjanci gorlickiej komendy wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Źródło ino: KPP w Gorlicach

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paweł
Paweł 11.11.2019, 10:47
Wins czy Ty widzisz co Ty piszesz??kierowca tira predzej ci miejsce zrobi niż passaciarz czy inny golfiarz,pierwsze pytanie na egzaminie powinno być takie : jakim autem planujesz jeździć jeżeli audi , volkswagen, beemfu odrazu egzamin oblany .
Wracajac do tematu jeżeli już załadunek by miał być na głównej drodze to by było że droga nie przejezdna że blokuja że brudza i tak dalej. Usiądź za kierownicą takiego auta i pokarz co potrafisz
LeśnyLudek
LeśnyLudek 07.11.2019, 12:53
TIRy po drogach nie potrafią jeździć, a się do lasów pchają? Jeszcze pewnie na błotną gruntówkę wjechał na szosowych oponach. Kiedy w Polsce się nauczą, że po drogach leśnych jeżdżą przystosowane do tego pojazdy jak skiddery, a TIR ładunek odbiera na PLACU PRZY DRODZE GŁÓWNEJ, gdzie wcześniej pnie zostały ściągnięte wyżej wymienionymi skidderami?
Bronicie tego kierowcy jak nie wiem, a on w ogóle sie tam nie powinien znaleźć!
rav4
rav4 10.11.2019, 17:37
leśny ludku wracaj skąd przyszedłeś, nie dla ciebie ten świat
KGR
KGR 09.11.2019, 19:18
A drewno samo z lasu zejdzie do tartaku. Zastanów się trochę zanim coś napiszesz
Czytelnik
Czytelnik 08.11.2019, 15:34
Wiele składnic - jak nie wiekszość z nich usytuowana jest właśnie w lesie przy DROGACH LEŚNYCH. Nie da się zerwać całości pozyskanego drewna do DROGI GŁÓWNEJ. I drogi LEŚNY LUDKU powodzenia jak chcesz ciagnąć pozyskane drewno SKIDEREM do drogi głównej . Skider służby do zrywki półpodwieszonej co za tym idzie koniec drewna jest wleczony po ziemi. Powoduje to duże uszkodzenia gleby, koleiny i tego po prostu się nie da zrobić tak bez problemu w każdym przypadku . Co jesli droga głowna jest kilkanascie kilometrów od miejsca pozyskania . Człowieku pomyśl. !!!! Jeśli już lepszym rozwiązaniem jest Forwarder. Zresztą wiekszość terenów przy Drogach Głównych nie nalezy do Lasów Panstwowych wiec składowanie drewna na nich nie jest takie proste wiąże się to z dzierżawą itp. Więc zachęcam do pogłebienia swojej wiedzy na temat gospodarki lesnej, procesu pozyskania surowca jak i samej zrywki drewna. I nie rozumiem dlaczego osądzasz kierowce . Miał prawo znajdować się w lesie.
LesnyLudek
LesnyLudek 09.11.2019, 17:29
Dla chcącego nic trudnego, a skidder był przykładem pojazdów specjalistycznych. TIR nie jest pojazdem specjalistycznym do poruszania się po drogach leśnych.... Więc dalej nie widzę tutaj sensownego wytłumaczenia co on tam robił.
Nasze życie jest proste, niestety robimy wszystko żeby je sobie utrudnić.
Mariusz  Pk
Mariusz Pk 07.11.2019, 09:45
Wszyscy tacy chojracy do komentowania,ale ani jeden nie poda imienia i nazwiska... tylko Aaa.. ;
czytelnik;
Kierowca;
Tylko komputer/telefon izoluje was od realnego swiata... albo to same zakompleksione ludziki ktorzy boja sie ujawnic.
Wracajac do tematu jak ktos nie wie nie byl na miejscu niech glupio nie komentuje.
Pogoda jest jaka jest jesien =deszcz, slisko itp
Tymbardziej jak jestes w lesie gdzie sa liscie bloto. Czlowiek pojechal do pracy gdzie warunki czasami sa tragiczne ,wznienienia i pochylosci.
Popatrzcie na tych wszystkich super kierowcow co drugi dzien gdzies jakas kolozja. Ciekaw jestem czy wszyscy mieli kola zimowe. Dobra koniec moich wypocin...
kowalski
kowalski 07.11.2019, 11:48
a czy PK to nazwisko?????????
....
.... 06.11.2019, 20:53
Jak nigdy kolego nie prowadziles takiego pojazdu to nawet sie nie wypowiadaj....nie wiesz jak sie prowadzi taki pojazd mistrzu kierownicy.......najpierw sie zastanow co piszesz.....proponuje zrob uprawnienia na takie auto i zrob jeden taki kurs na poczatek to sie dowiesz.......
Krystyna
Krystyna 06.11.2019, 18:18
Do Aaa!Szanowny czytelniku,nie mam w zwyczaju komentowac niczego na zadnym z portali ale dzisiaj nie wytrzymalam.Zadam tylko jedno pytanie : czy kiedykolwiek szanowne cztery litery siedzialy w takim aucie z zaladunkiem i zjezdzaly lesńa droga w jesiennych warunkach?Mysle ze niestety las ,zrywka i transport drewna znany jest tylko z ekranu telewizora.Ale zapraszam jesli wola taka w Beskid Niski na drogi lesne najlepiej z zapasowymi spodniami.
Aaa
Aaa 06.11.2019, 15:05
Niech się nauczą jeździć... kolejni „władcy” dróg.
a
a 06.11.2019, 16:17
Nie masz pojęcia o czym mówisz.
Bb
Bb 06.11.2019, 15:54
Ciekawe czy jak Ty wyrabiesz gdzieś to dalej tak będziesz mowil, na to mądrych nie ma
wins
wins 06.11.2019, 14:48
chamy nigdy nie zjedzają osobówkom!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe