Sprawy wokół rafinerii tematem posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

  • 07.11.2019, 13:27
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Sprawy wokół rafinerii tematem posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego Foto: ilustacyjne/własne
Na prośbę Starostwa Powiatowego w Golicach publikujemy w niezmienionej formie komunikat starosty Marii Gubały.

KOMUNIKAT STAROSTY GORLICKIEGO

z 7 listopada 2019 roku

 

Starosta Gorlicki jako Przewodniczący Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, informuje, że w dniu 06.11.2019 r. zwołane zostało posiedzenie Zespołu, z udziałem Burmistrza Miasta Gorlice.

Zespół dokonał analizy formalno-prawnej w zakresie możliwych do wdrożenia działań, które musiałyby zostać podjęte w sytuacji zaprzestania działalności przez firmę Ochrony Mienia i Osób „Karabela” – zabezpieczającej obecnie obiekty byłej Rafinerii Glimar lub też przez inne podmioty obsługujące infrastrukturę techniczną. Informację o możliwości zaistnienia takich okoliczności Starosta otrzymała bezpośrednio od Komendanta Rejonu Gorlice Firmy „Karabela”.

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego ustalił zakres przedsięwzięć, które zostaną bezzwłocznie wdrożone celem zapewnienia bezpieczeństwa Mieszkańców.

 

 

Starosta Gorlicki
Przewodniczący Powiatowego Zespołu
Zarządzania Kryzysowego

Maria Gubała

Barbara Ćmiech

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ksiądz
Ksiądz 10.11.2019, 18:39
Niech całkowicie ta firma wyprowadzi się z Gorlic a zrobi się Bezpiecznie, o czym każdy marzy. Albo będziecie Mieszkańcy pisać pisma i wyjdziecie na ulicę albo Nas otrują.
Rozalia
Rozalia 10.11.2019, 09:53
Faceci z osiedla Zawodzie za Piwa by to uporządkowali. Bo tam wszystko przeliczają na alkohol a dowodem w sprawie jest to, że jak są święta to chodzą narąbani i zachowują się jak Pajace a dawniej było to codziennie.

Pozostałe