Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Spotkanie na szczycie I ligi. GKPS podejmował Asa Niepołomice.

Podziel się
Oceń

Gorliccy siatkarze walczą z powodzeniem w rozgrywkach I ligi małopolskiej.

GKPS Gorlice - UKS As Niepołomice 3:2 (21:25, 25:22, 25:16, 19:25, 15:12)

Gorlicka twierdza pozostaje niezdobyta, choć tym razem jej obrona była nie lada wyzwaniem. Gorliczanie podejmowali dobrze dysponowaną drużynę Asa z Niepołomic, która od samego początku postawiła trudne warunki do gry.

Dość powiedzieć, po pierwszym nieudanym, dopiero w drugim secie gorliczanie doszli do głosu. Stało się to głównie dzięki świetnym zagrywkom Pawła Czupika i bardzo dobremu blokowi Marcina Góry i Michała Bąka. Gdy w trzecim secie Bartosz Szpyrka dołożył do tego świetny atak i zagrywkę flotową, wydawało się, że w tym spotkaniu emocji już nie będzie.

Niestety, goście przetrwali to oblężenie i w czwartym secie to oni dyktowali warunki, doprowadzając do tie-breaka.

Piąty set to na całe szczęście dobra gra doświadczonego, gorlickiego zespołu, który w końcówce zachował więcej zimnej krwi i przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Gorliczanie pozostają liderem ligi.
 

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 GKPS Gorlice 3 8 9 3 279 240
2 GSKS Laskowa 3 8 9 4 305 259
3 UKS AS Niepołomice 4 7 9 6 329 314
4 UKS Sparta AGH Kraków 4 7 9 7 374 331
5 UMKS KĘCZANIN Kęty II 3 6 7 4 259 243
6 LKS BOBOWA 4 5 7 8 328 352
7 ISKIERKA TARNÓW 4 4 6 10 298 371
8 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 2 3 3 4 158 143
9 MKS GRYF Brzesko 4 3 4 9 266 307
10 UKS ZALEW Świnna Poręba 3 0 1 9 217 253

Napisz komentarz

Komentarze

kramer 11.11.2019 08:00
Gdzie i kiedy nasi siatkarze grają? Na mieście ani w mediach nie ma żadnej informacji a na pewno jest duże grono które z chęcią obejrzy mecz i zapłaci parę złotych które z pewnością się przydadzą klubowi.

Mikrobus 18.11.2019 14:24
www.gkps.pl Na stronie w tygodniu przed meczem podawane są wszystkie informacje. Mecze rozgrywane są na hali OSiR najczęściej w soboty o godzinie 18 lub 19. Pozdrawiam.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaSkup katalizatorów i filtrów DPF - Gorlice, ul. Wyszyńskiego  tel. 536 420 420
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
zdjęcie przedstawia plakat i wizerunek kobiety w okularach Barbara Bartuś chce tańszego paliwa dla kierowców. Akcję promuje hasło: Tusk łupi Polaków Barbara Bartuś promuje na swoim profilu Facebooku projekt nazwany „Tarczą Paliwową PiS”, który – według zapowiedzi – miałby doprowadzić do obniżenia kosztów tankowania dla kierowców. W przestrzeni publicznej pojawiają się przy tym mocne hasła polityczne, takie jak „Tusk łupi Polaków”. Jednocześnie coraz częściej pojawiają się pytania, czy proponowane rozwiązania są rzeczywistą odpowiedzią na sytuację rynkową, czy raczej elementem bieżącej walki politycznej.Data dodania artykułu: 09.03.2026 12:28Liczba komentarzy artykułu: 25Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 49zdjęcie przedstawia policjanta oraz list z podziękowaniami Policjant pomógł kobiecie z odmrożonymi dłońmi. Mieszkanka prosi o udzielenie mu pochwały Do Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach wpłynęło wczoraj (18 marca) pismo od mieszkanki powiatu gorlickiego, w którym wyraziła ona wdzięczność dla dzielnicowego, asp. szt. Konrada Patera za okazaną pomoc.Data dodania artykułu: 19.03.2026 20:36Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10zdjęcie przedstawia zamgloną drogę Ranek mglisty, potem wyjdzie słońce | Prognoza pogody na dziś - halogorlice.info We środę pogoda w naszej okolicy się poprawi. Po rozproszeniu się nocnej mgły, która miejscami w naszej okolicy powstała podczas nocy z wtorku na środę, w trakcie dnia ponownie zza chmur wyjdzie Słońce.Data dodania artykułu: 18.03.2026 07:08Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10
ReklamaStand-up Grzegorz Dolniak - Kino Farys w Bieczu - 29 marca 2026
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego