Moszczenica. Zdarzenie drogowe na ul. Gorlickiej. AKTUALIZACJA

  • 13.11.2019, 17:30
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Moszczenica. Zdarzenie drogowe na ul. Gorlickiej. AKTUALIZACJA
Dzisiaj (13 listopada) około godz. 17.15 w m. Moszczenica (pow. gorlicki) na drodze powiatowej Moszczenica – Staszkówka, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty.

Na miejsce incydentu drogowego zostały wezwane służby ratunkowe, straż pożarna, policja oraz karetka ZRM. 

Ze wstępnych informacji wynika, że doszło do zderzenia pojazdu osobowego i motocykla, w jego skutku jedna z osób biorących udział w kolizji jest poszkodowana. W tym momencie nie są znane okoliczności tego zdarzenia, kierujący motocyklem z urazem obojczyka został zabrany do gorlickiego szpitala.

Na ul. Gorlickiej w Moszczenicy, w okolicy kościoła parafialnego, jeden z pasów jezdni na czas prowadzenia akcji został wyłączony z ruchu.

Kilkanaście minut później doszło do niegroźnej kolizji zaraz nieopodal miejsca tej wcześniejszej, przy włączaniu się do ruchu kierująca pojazdem osobowym doprowadziła do stłuczki z innym pojazdem poruszającym się drogą główną. Przyczyny kolizji ustala policja.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Wczoraj (13 listopada) tuż po godz. 17 na ulicy Gorlickiej w Moszczenicy kierujący fiatem, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który w wyniku zderzenia doznał obrażeń ciała i został zabrany do gorlickiego szpitala. Policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie, ale wstępnie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Godzinę później również w Moszczenicy kierująca peugeotem włączając się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu oplowi i doprowadziła do kolizji. Sprawczyni została ukarana 500 zł mandatem i punktami. 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe