Szalowa. Kierowca hondy słono zapłaci za rutynową kontrolę.

  • 14.11.2019, 10:18
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Szalowa. Kierowca hondy słono zapłaci za rutynową kontrolę. Foto: ilustracyjne
Wczoraj (13 listopada) około godz. 22.15 mundurowi zatrzymali w Szalowej kierowcę hondy. Kontrola miała być zupełnie rutynowym sprawdzeniem samochodu i kierowcy.

Okazało się jednak, że mężczyzna wsiadł za kółko swojej osobówki, nie mając do tego uprawnień, a ponadto...

Samochód, który prowadził, nie miał ważnego badania technicznego, a więc nie został dopuszczony do ruchu, a w dodatku nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Kierowca dostał mandat w wysokości 500 złotych oraz w trybie administracyjnym zostanie ukarany przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, który nałoży na kierowcę opłatę karną w zależności od liczby dni spóźnienia (powyżej 14 dni spóźnienia dla samochodu osobowego: 4500 zł).

Źródło info: KPP w Gorlicach/ufg.pl

Barbara Ćmiech

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Harnas
Harnas 16.11.2019, 20:13
Co to za procedura “rutynowa kontrola” Niemcy podczas okupacji tak rutynowo sprawdzali przechodniow I innych ale zdaje sie ze jestesmy juz wolnym narodem, choc po powyzszej lekturze mozna w te zapewnienia zwatpic!
Olo
Olo 15.11.2019, 22:02
A ile dostal Najsztub za brak uprawnien do kierowania, brak badania technicznego i potracenie kobiety na pasach?
Dejw 8
Dejw 8 14.11.2019, 20:28
W szalowy som ludzie szalone..
Hondziarz
Hondziarz 14.11.2019, 19:06
takiego dobrego kierowcy to ze świecą szukać a nie
XYZ
XYZ 14.11.2019, 19:01
Kawusia dobry kierowca
Fredek
Fredek 14.11.2019, 18:57
pozdrawiam policje i tak długo to było
zoo
zoo 14.11.2019, 16:28
Tego nie ma w żadnym Mieście w Polsce, by była w Powiecie Gorlickim aż taka straszna wykrywalność. Interes dopiero co się rozkręci, to już są wyroki.
Patryk
Patryk 14.11.2019, 16:09
Kawka dobry kierowca
Edek
Edek 14.11.2019, 15:48
Kawka dobry kierowca
Handlarz
Handlarz 14.11.2019, 15:12
Tak w naszym Powiecie działają donosy czyli całą dobę, bo musi być na 500+
 bart
bart 14.11.2019, 15:35
TY się taki urodziłeś czy jak ?
Ja
Ja 14.11.2019, 14:11
Takich orłów to karać nie żałować może kolejny się dwa razy zastanowi czy wsiąść za kierownice i przemyśl, a poza tym ktoś pisze ze mało mandatu dostał więc proszę doczytać że oprócz 500zł. to administracyjne jeszcze fundusz ubezpieczeniowy nałoży na niego 4500zł więc na bogato pozdrawiam wszystkich.
Rrrrr
Rrrrr 14.11.2019, 12:26
Jak to tylko 500 zł. I żadnych innych konsekwencji? Przeciez mógł kogoś potrącić lub gorzej. W tej Szalowej to coraz niebezpieczniej. Ale ludzie nie reagują. Gowniarze robia co chcą!
Komentator
Komentator 14.11.2019, 23:42
Z ubezpieczeniem i przegladem, czy bez to istnieje takie samo prawdopodobienstwo ze kogos potraci... a odnosnie kar to moim zdaniem jest to chore, ze ktos ma auto za 100 tys i dostanie kare za brak ubezpieczenia 4500, a ja kupilem samochod za 1000 zl, i niechcacy przegapilem termin ubezpieczenoa i moge dostac taka sama kare...
adam1
adam1 14.11.2019, 19:13
Raczej nie mógł nikogo potrącić bo jak jechał bez ubezpieczenia u przeglądu to był ostrożny. Moim zdaniem za wysoka kara, nic nikomu złego nie zrobił
Krzysiek
Krzysiek 14.11.2019, 13:52
Jesli jezdzi dobrse to po co inna kara
Ferdek
Ferdek 14.11.2019, 18:45
Mandat powinien wynosic 10000 zlotych co ten czlowiek jest gupi ze jechał bez uprawnien napaczył się na filmy amerykanskie pewnie
Halinka
Halinka 15.11.2019, 08:24
gupi, napaczyl... Ferdek idź Ty lepiej po słownik, albo do pośredniaka roboty szukać.
Koza
Koza 16.11.2019, 20:23
Halinko daj mi piwko

Pozostałe