Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Antosia Kluk jest już po zabiegu. Mamy dla Was dobre informacje!

Podziel się
Oceń

Przekazuję świeże, a co najważniejsze dobre informacje o Antosi, która jest już po endoskopii, po wyciągnięciu protezy z krtani, a co najważniejsze stan krtani lekarz ocenił na bardzo dobry – pisze pani Basia Kluk, mama dziewczynki.

Antosia ma teraz mniejszą rurkę, która będzie stopniowo zatykana korkiem w celu „wymuszenia” na dziewczynce oddychania przez nos, aż do całkowitego jej wyciągnięcia. Będzie też musiała się nauczyć jeść i pić przy drożnej krtani – przy oddychaniu nosem. 

Najważniejsza jest teraz cierpliwość i systematyczna rehabilitacja. Pragnę podziękować za dotychczasowe wsparcie duchowe i finansowe, dzięki Wam wszystkim możemy walczyć o zdrowie Antosi – podkreśla mama dziewczynki.

Trzymamy kciuki!


Napisz komentarz

Komentarze

MrRed 15.11.2019 12:50
czy to już koniec najpoważniejszych wydatków Rodziców związanych z kliniką? mam nadzieję, że tak, ale jak rozumiem dalej będzie można dziewczynkę wspierać, z tym, że już "na spokojnie": teraz inwestujemy w rehabilitację i trzymamy kciuki za Pierwsze Słowa? Będę wdzięczny za wiadomość i cieszę się razem ze wszystkimi! Brawo Ludzie!

Obserwator. 15.11.2019 08:35
Bożego Błogosławieństwa i szybkiego powrotu do zdrowia. Antosiu dużo siły dla Ciebie i Twoich rodziców?

my 14.11.2019 18:23
szczesnia :)

Aaa 14.11.2019 16:59
Super wiadomość dużo zdrówka skarbie wszystko będzie dobrze

0bserwatorka 14.11.2019 16:46
Wszystkiego dobrego dla dzielnej Antosi i rodziców :) Miło się czyta, że wszystko idzie w dobrym kierunku :)

Pawel .M 14.11.2019 13:32
Udalo sieNajważniejszy sukces brawo

Reklama Kamieniarstwo nagrobkowe, budowlane, liternictwo kamieniarskie - nagrobki, piwnice grobowe, parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, zdjęcia nagrobkowe, akcesoria: krzyże, krzyżyki, wazony - Szymbark, przy DK28, tel. 577 890 169, 795 249 888
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 24°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: JOE Treść komentarza: Szczególnie typ w A6 C6 Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:20 Źródło komentarza: Parkowanie na ul. Blich i Nadbrzeżnej zabronione? Burmistrz ma swoje argumenty Autor komentarza: Dziaders Treść komentarza: Żeby społeczność miejscowa nie miała wpływu na wykorzystywanie zasobów wodnych znajdujących się na jej terenach, to jakaś niewytłumaczalna sytuacja. Zbliżają się wybory, to niedługo zjawia się kandydaci na posłów z obietnicami, będą obiecywać, że przychyla nam nieba, a wody będziemy mieli w bród, nawet załatwia nam wzbogacaniw wody witaminami i innymi suplementami, zagłówki z KPO będą za darmo wynajmowane. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:56 Źródło komentarza: Coraz mniej wody w Klimkówce? Samorządowcy chcą zmian Autor komentarza: Boomers Treść komentarza: Dobrze, że jest to rondo, bo dawniej stało się na skrzyżowaniu jak wuj na weselu. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:43 Źródło komentarza: Rondo na 11 Listopada otwarte. Można już jeździć bez przeszkód Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: Dokładnie - jeszcze parkują bezpośrednio przed i za przejściem dla pieszych nie zachowując ustawowych 10m, przed i za przejściem dla pieszych, co powoduje, że pieszy wchodzi bezpośrednio za zaparkowanego nieprawidłowo samochodu Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:30 Źródło komentarza: Parkowanie na ul. Blich i Nadbrzeżnej zabronione? Burmistrz ma swoje argumenty
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego