Klęczany. Tysiąc złotych mandatu za stłuczkę podczas wymijania.

  • 20.11.2019, 11:10
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Klęczany. Tysiąc złotych mandatu za stłuczkę podczas wymijania. Foto: ilustracyjne/własne
Dzisiaj (20 listopada) tuż przed godz. 7 doszło do kolizji na wąskiej drodze w Klęczanach.

Kierowca opla nie zachował bezpiecznej odległości podczas wymijania i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwległego kierunku fordem.

Jak się potem okazało, sprawca stłuczki prowadził swój samochód nie mając prawa jazdy.

Został ukarany dwoma mandatami po 500 złotych za spowodowanie kolizji i jazdę bez uprawnień.

Źródło info: KPP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PYŚ
PYŚ 20.11.2019, 23:06
Codziennie odworze rano dziecko do przedszkola przez Potoki i Kleczany , droga pożal sie bożoe to raz a dwa rodzice a może zdąże przed nim . A poza tym ten most i zjad do szkoły to juz jakiś koszmar. Już kilka razy wepchneli mi sie przed maske samochodu i jakby nigdy nic , bo oni wyjeżdzaja ze szkoły to im wolno , a ten 1000 zl to pikuś . Dorzywotni zakaz prowadzenia , czarna lista i koniec kropka, takie jest moje zdanie
Blady
Blady 21.11.2019, 14:54
Pochodź trochę z dzieckiem do szkoły, bo Ciebie chyba nie miał kto do szkoły wozić. Takie jest moje zdanie, nie umiesz pisać, nie pisz...
ZON
ZON 20.11.2019, 22:22
MAMY AMBICJE KOCHAĆ POLSKĄ POLICJE.
Polak
Polak 20.11.2019, 20:27
Coraz więcej ludzi bez prawa jazdy jeździ. Potrzebna jest nowelizacja przepisów. Zamiast karania mandatami zabierać samochody.
siouks
siouks 21.11.2019, 05:42
Zabierać samochody - własne tak - a pożyczone ?? Kary też powinny być uzależnione od stanu zamożności - dla jednego kilkaset zł to spora część pensji a dla drugiego - drobne.
fa
fa 20.11.2019, 20:22
no jak to ??
to jeszcze nie dziala
prawo najsztuba ????!
aa
aa 20.11.2019, 20:14
Najsztub rozjechał na pasach kobietę w skutek czego doznała złamania podstawy czaszki prowadząc niesprawny samochód, bez ubezpieczenia, bez prawa jazdy i został uniewinniony.
Do uniewinnienia trzeba być celebrytą odpowiedniej nacji oraz funkcjonariuszem TVN-u i gazety wybiórczej.
On
On 20.11.2019, 17:50
Pisałem kiedyś że nie opłaca się zgłaszać na Policję spraw, bo będzie tylko dodatkowy stres a co mają zrobić to i tak zrobią.
T
T 20.11.2019, 15:30
No jak to, nie miał prawa jazdy i mandat? Przecież powinien być uniewinniony a policjanci ukarani! Co to za porządek w tym kraju, nie słyszeli o sprawie Najsztuba?
KK
KK 20.11.2019, 15:06
Karać karać ijaszcze raz karać.
Adam
Adam 20.11.2019, 14:29
Mam pytanie czy ktoś wie o w czoraj o wypadku drogowym na skrzyżowaniu na ulicy Kościuszki i ul Węgierska za światłami? Oraz w Libuszy na wysokości bazy PGNIG?
pol
pol 20.11.2019, 12:23
tylko 1000zł, za jazde bez uprawnień przynajmniej 10,000tyś

Pozostałe