Biesna. Trwa wycinka przy drodze wojewódzkiej nr 977.

  • 29.11.2019, 08:38
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Biesna. Trwa wycinka przy drodze wojewódzkiej nr 977.
Od kilku dni kierowcy poruszający się drogą z Moszczenicy w kierunku Zborowic mogą napotkać utrudnienia związane z sezonową wycinką drzew przy jezdni.

Drogowcy dość wcześnie zabrali się za przycinanie gałęzi i konarów zwisających nad profil drogi. Korzystając ze sprzyjającej aury w tym roku końcem listopada, zabrali się za „higienę” otoczenia drogi wojewódzkiej 977 prowadzącej z Moszczenicy, przez Łużną, Biesną, Siedliska w kierunku Zborowic.

Kierujący muszą liczyć się z brakiem możliwości zjechania na pobocze oraz chwilowymi zatorami na czas sprzątania jezdni po wycince.

Miejmy nadzieję, że już wkrótce wszystko wróci do normy.

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (6)


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

www
www 01.12.2019, 00:20
Powinno być wycięte metrów poza skraj rowu do gołej ziemi
to co jest za mało BEZPIEZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE
psylo
psylo 30.11.2019, 16:09
A czymże one zawiniły, że taka rzeź?
Pilot
Pilot 30.11.2019, 12:17
Drzewa się przycina wtedy, tak samo jak będą kosić to ma rosić. W Gorlicach to wszystko jest na przekór.
MrRed
MrRed 29.11.2019, 17:15
Nie wiem jakie mają wytyczne, ale jeśli porżną te drzewa i zostawią takie kikuty jak w Moszczenicy to niech lepiej zmienią zajęcie. Porażka na całej linii. Ani liści potem na tym ani gałęzi - większość z drzew tak oszpecili, ze powinny byc całkowicie wycięte! Kto za to odpowiada?!
Kierownik
Kierownik 29.11.2019, 10:25
Kiedy wycinka drzew które rosną na chodniku na ulicy Kościuszki i Sienkiewicza w Gorlicach?
Jak to?
Jak to? 29.11.2019, 09:44
"Drogowcy dość wcześnie zabrali się" to mieli to robić w grudniu?styczniu?, gdzie są większe szanse na opady śniegu, oblodzenia drogi i błoto pośniegowe które tym bardziej utrudniają jazdę
Chyba dobrze ze robią to w listopadzie,
???????
Jurij
Jurij 30.11.2019, 08:17
Z tego co się orientuję to drzewa przycina się wczesną wiosną a nie przed zimą, ogrodniku!
Gorlicki
Gorlicki 29.11.2019, 09:08
"Kierujący muszą liczyć się z brakiem możliwości zjechania na pobocze (...)"
Na wszystkich zdjęciach mamy znak poziomy P-7b, który informuje, że kierujący NIE MOŻE zjechać na pobocze...
Mati
Mati 30.11.2019, 08:19
Na wszystkich zdjęciach to mamy możliwość porysowania karoserii, gdy np mijamy się z autobusem lub ciężarówką człowieku, formalisto
Mieszkanka
Mieszkanka 29.11.2019, 20:05
Ale czasem fajnie jest mieć możliwość zjechać na pobocze mimo zakazu, gdy na tym odcinku prostej kierowcy potrafią wyprzedzać na tzw. "Trzeciego" 😕
Polak
Polak 29.11.2019, 23:12
Oczywiście. Jest to logiczne zachowanie i w takiej sytuacji uzasadnione. Aczkolwiek nie powinny mieć miejsca. Ale to zbyt piękne żeby było prawdziwe. I pomyśleć, że przez bandę idiotów których jest mały procent (mam tu na myśli bandytów, którzy świadomie i z narażeniem życia innych uczestników ruchu drogowego łamią przepisy) z roku na rok np. utrudnia się zdobycie prawa jazdy. Polacy muszą wreszcie wyrzucić z siebie mentalność, że donos jest zły. Nie. Donoszenie na bandytów drogowych nie jest donosem. Wy po prostu ratujecie czyjeś życie.

Pozostałe