Siedliska. 21-latek uciekał przed policjantami, bo... wiedział, że zabiorą mu prawko.

  • 04.12.2019, 09:44
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Siedliska. 21-latek uciekał przed policjantami, bo... wiedział, że zabiorą mu prawko. Foto: ilustracyjne/własne
Wczoraj (3 grudnia) mundurowi kontrolowali prędkość na drodze w Siedliskach, kiedy chcieli zatrzymać bmw, które jechało w obszarze zabudowanym o 50 kilometrów na godzinę więcej, jego kierowca zaczął uciekać.

Mundurowi ruszyli za osobówką, która ostatecznie zatrzymała się kilkaset metrów dalej.

Młody kierowca tłumaczył się, że zaczął uciekać, ponieważ zdawał sobie sprawę, że przekroczył dopuszczalną liczbę puntów karnych i bał się, że straci prawo jazdy.

I stracił. Za przekroczenie liczby dopuszczalnych punktów karnych, zresztą nie pierwszy raz, i za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o 50 kilometrów na godzinę.

A ponadto.

Odpowie przed sądem za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i ucieczkę, bo decydując się na taki ruch, popełnił przestępstwo. Policjanci mają również 30 dni na wystawienie mu mandatu za przekroczenie prędkości (do 500 zł i 10 punktów karnych) lub skierowanie wniosku do sądu o ukaranie (do 5 tysięcy złotych).

Źródło info: KPP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wink
wink 08.12.2019, 22:48
BMW-Bolid Wiejskiej Młodzieży-nic dodać nic ująć słowem kierowca z gatunku sprytny inaczej. Dowalić w spód a jak wygląda pr.j. niech popatrzy na plastik kolegi-normalnego kolegi.
Wojtek Burnejko
Wojtek Burnejko 05.12.2019, 10:05
Kosic szczeniaków
AUDI
AUDI 05.12.2019, 09:35
Jest tu jeszcze parę BMW do namierzenia
DonPauloFaster
DonPauloFaster 04.12.2019, 23:02
Amator...
xD
xD 04.12.2019, 19:14
xD
taki jeden
taki jeden 04.12.2019, 18:22
B edziesz
M iał
W ydatki
Ksk
Ksk 04.12.2019, 18:12
Wszyscy oskarzaja kierowce bmw ciekawe czy, jakby jechal fiatem tez by tak posali. Bmw to ze dobra marka nie znaczy ze gorsza. A swoja droga za swoje przewinienie nalezy mu sie mandat
Adam Małysz
Adam Małysz 06.12.2019, 21:59
Dobre marka 😂
Ja
Ja 04.12.2019, 13:19
Niecały kilometr kilka minut? To oni go traktorem gonili?
Brawo
Brawo 04.12.2019, 13:13
Bardzo dobrze. Teraz dowalic mu 5 tys. Żeby musiał sprzedać swojego bolida, przynajmniej nikogo nie zabije, dzieciak bez wyobraźni.
Ja
Ja 04.12.2019, 13:08
Miałem przyjemność widzieć kawałek zdarzenia, kierowca bmw faktycznie jechał w terenie zabudowanym nie zbyt odpowoddzialnie powinien zostać ukarany ale to co jest tam napisane w 50% to bzdury, dlaczego policja nie włączyła sygnałów dźwiękowych tylko prowadzi poscigi bez sygnałów dźwiękowych ani niebieskich kogutów i tak gonią "piratów" i tak wygląda większość poscigow a co połowa nich ucieka, i to jest bezpieczne? Pisząc kilku minutowy pościg który trwał niecały kilometr? Skąd kierowca miał wiedzieć że go gnia od użycia kogotow zjechał niecały kilometr niżej na parking, a co do kierowcy bmw mam nadzieję dostanie odpowiednią karę, a to co robi policja to jedno wielkie nie porozumienie
997
997 04.12.2019, 21:08
chłopie wytrzeźwiej a później pisz komentarze
Zawodzie
Zawodzie 04.12.2019, 13:04
Widać że Wioska i bmw haha
Xxx
Xxx 04.12.2019, 12:51
To co jest tu napisane w 50% są to informację wyssane z palca, i totalnie przekoloryzowane
diXI
diXI 04.12.2019, 13:03
Niby co? xD
~~~~ja
~~~~ja 04.12.2019, 10:45
Bardzo dobrze ukarać jak najdotkliwiej. Ja rozumiem, że można w niektórych miejscach przekroczyć dopuszczalną prędkość ale nie w terenie zabudowanym gdzie może w każdej chwili np. dziecko wybiec na drogę a tu przekroczenie o 50 km/h i ucieczka przed policją.
Postal
Postal 04.12.2019, 10:24
To są właśnie kierowcy BMW :)
Pan
Pan 04.12.2019, 15:54
... a janusze z passatow to niby lepsze
Ktos
Ktos 05.12.2019, 07:16
Niby lepsze niby nie, ale nirch sie odezwie ten co nie przekroczyl dizwolonej prendkosci w terenie zabudowanym
Da
Da 04.12.2019, 11:25
Gorsi są kierowcy grupy Volkswagena
Damian
Damian 04.12.2019, 22:56
Czyli co drugi w powiecie gorlickim
10,19
10,19 04.12.2019, 10:19
Haha , co za kretyn :)

Pozostałe