Mszanka. Druhowie proszą o wsparcie dla kolegi strażaka, u którego kilka dni temu gasili pożar.

  • 10.12.2019, 08:58
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Mszanka. Druhowie proszą o wsparcie dla kolegi strażaka, u którego kilka dni temu gasili pożar.
W ubiegły czwartek (5 grudnia) w jednym z gospodarstw w Mszance wybuchł pożar, który doszczętnie strawił stodołę z paszą i garaż z wyposażeniem.

Zazwyczaj to on, będąc strażakiem Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Mszance niesie pomoc wielu z Was. Teraz to on oraz jego rodzina potrzebują naszej pomocy i wsparcia – piszą druhowie, wyjaśniając, że strażak, u którego kilka dni temu gasili pożar, wspólne z rodzicami prowadzi gospodarstwo zajmujące się hodowlą bydła mlecznego oraz produkcją roślinną.

Ogień doszczętnie strawił stodołę, w której znajdowała się część paszy oraz maszyny do jej przygotowania. Spaleniu uległ także garaż pełen wyposażenia, które pozwalało na samodzielne wykonywanie napraw i udoskonalanie maszyn rolniczych wykorzystywanych w gospodarstwie.

Organizatorzy zbiórki zaznaczają, że ich kolega w pracy zawodowej oraz działalności na rzecz lokalnej społeczności zawsze wykazuje się pełnym zaangażowaniem i chęcią niesienia bezinteresownej pomocy innym.

Teraz to my musimy mu pomóc – apelują.

Pieniądze można wpłacać poprzez portal zrzutka.pl TUTAJ

Więcej o pożarze w Mszance pisaliśmy TUTAJ

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe