Zagraniczne gwiazdy i hity lat 90-tych na żywo w Gorlicach?

  • 11.12.2019, 16:01
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Zagraniczne gwiazdy i hity lat 90-tych na żywo w Gorlicach? fot. Sławomir Tokarski
Pomóżcie wybrać drugą gwiazdę Dni Gorlic 2020. Urząd Miejski w Gorlicach na swoim facebookowym profilu uruchomił ankietę, gdzie można zagłosować na swoich ulubieńców.

Organizatorzy wychodzą z wyjątkową propozycją zabawy w rytmie wielkich, dyskotekowych hitów lat 90-tych na przyszłorocznych imieninach naszego miasta.

Proponują zagraniczne gwiazdy, których piosenki znają i Ci starsi i Ci młodsi.

Głosujemy za pomocą reakcji - emotikonek. Głosowanie potrwa do 16 grudnia do godziny 12.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Eks
Eks 15.12.2019, 14:36
Mamy w miescie tylu "artystów" disco i rock i bluesi punk dlaczego nie ma w plnie aby w okresie przedswiątecznym własnie ci artysci zagrali na żywo kolędy i pastorałki na rynku....odważyli by się jak myślicie
jaja coco
jaja coco 14.12.2019, 16:44
a ona biła mnie mocno , bardzo mocno ....
szyderca
szyderca 12.12.2019, 17:37
moderator Gorlicki usuwa że to badziew
szyder
szyder 12.12.2019, 17:35
masakra
Mikołaj
Mikołaj 12.12.2019, 14:46
Zamiast tych gwiazd na rynku to moze nasze władze by zadbały o środowisko które jest biedne i otworzyć na rynku stosko z podarkami na ŚWIĘTA !!! dość jest ludzi biednych a prawie ta kasa by była z korzyśćią wydana ------- ale łatwo jest nasze wydawać !!!!!!!
Wibowit
Wibowit 11.12.2019, 21:52
żaden z tych. jak dyskotekowy zespół z lat 90' to tylko polski. :) Disco!
Za swoje niech organizują
Za swoje niech organizują 11.12.2019, 18:42
Gorlice za bogate :) muszą rozwalić kase mieszkańców.
MrRed
MrRed 11.12.2019, 17:46
pojechali mocno. nie wiem ja i co, ale prosze dorzucic do zertawienia Dollars Brothers, zapłacić im stawkę tych gwiazduni grających z playbacku, a jestem pewien, ze dadzą z siebie więcej niz wszystko i przestaniemy żyć przeszłością, a zrobimy cos po naszemu...aha... chlopaki pewnie zgodzą się też na nizszą gażę....
Podpis
Podpis 12.12.2019, 10:18
Aaaa hahaha ? coco jambo vs paliła sosne pałałałała
ONA
ONA 11.12.2019, 16:44
Już widzę jak takie gwiazdy przyjeżdżają do Gorlic! I ile by to kosztowało?
Adaś
Adaś 15.12.2019, 14:51
Takie gwiazdy biora mniej niz polscy artysci,srednio 15,000zł
Eminem