Wypadek na budowie, kolizja na drodze, drzewo na linii energetycznej. Niespokojna sobota w pow. gorlickim.

  • 11.01.2020, 11:05
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Wypadek na budowie, kolizja na drodze, drzewo na linii energetycznej. Niespokojna sobota w pow. gorlickim. fot. OSP KSRG Ropa
Dzisiaj kilkanaście minut po godzinie 9 w Małastowie (gm. Sękowa) przy budowie mostu w ciągu drogi wojewódzkiej 977, doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Jeden z pracowników firmy remontującej most na drodze 977 został przygnieciony przez element przęsła. Mężczyzna wpadł do głębokiego wykopu. Na miejsce zostali wezwani strażacy z Małastowa oraz Gorlic, którzy wydostali poszkodowanego z zagłębienia terenu.

Interweniowali również ratownicy medyczni, którzy zaopatrzyli złamaną nogę i przewieźli mężczyznę do gorlickiego szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.


Dziś również, około godz. 7.45 w m. Klimkówka, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego. Na drodze z Ropy do Uścia Gorlickiego kierujący audi stracił panowanie nad kierownicą. Na śliskiej nawierzchni samochód stracił przyczepność i wypadł z jedni, przewracając się, zatrzymał się na dachu w przydrożnym rowie.

Na miejscu kolizji interweniowali strażacy z OSP Ropa. Na całe szczęście nikt z podróżujących osób nie ucierpiał w tym zdarzeniu.


W tym samym czasie po drugiej stronie powiatu strażacy z gm. Biecz usuwali powalone drzewo, które wywróciło się na linię energetyczną. W akcji uczestniczyli druhowie z jednostek w Bieczu i Grudnej Kępskiej przy wsparciu pogotowia energetycznego.

fot. OSP KSRG Ropa

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (3)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

 MrRed
MrRed 11.01.2020, 11:57
a tu dopiero południe...

Pozostałe