Krzywa. Otwarto Centrum Narciarstwa Biegowego i Rekreacji Rodzinnej.

  • 20.01.2020, 11:30
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Krzywa. Otwarto Centrum Narciarstwa Biegowego i Rekreacji Rodzinnej. Foto: sekowa.pl
Inwestycja nie jest co prawda w pełni ukończona, pozostało wyposażenie obiektu, ale budynek został już udostępniony mieszkańcom Gorlickiego i odwiedzającym nas turystom, bo warunki do zimowych sportów są u nas doskonałe.

W Centrum Narciarstwa Biegowego i Rekreacji Rodzinnej można się zagrzać, przebrać, skorzystać z toalety, uzyskać informację o trasach, szlakach i atrakcjach turystycznych okolicy. Budynek znajduje się naprzeciwko kościoła, bezpośrednio przy trasach sportowych oznakowanych plastikowymi tyczkami czerwonymi (7.5 km). Obok kościoła znajduje się również punkt węzłowy (24 Krzywa cerkiew), który jest jednym z miejsc, skąd można wyruszyć na sieć szlaków turystyki narciarskiej „Śnieżne Trasy przez Lasy”. Przed budynkiem centrum oraz koło kościoła zlokalizowane są miejsca parkingowe. Parking znajduje się także przy pomniku lotników, a przy odpowiednich warunkach zostanie uruchomiony także parking „przy transformatorze”.

Aktualnie na trasie sportowej są niezłe warunki śniegowe. Trasa jest ubita skuterem i walcem. Szerokość przygotowanej trasy to średnio 5-6 m z założonym śladem do kroku łyżwowego w ramach możliwości śniegowych będą przygotowywane ślady do stylu klasycznego.

Na razie centrum jest czynne: od wtorku do piątku w godz. 12-16, w sobotę i niedzielę w godz. 10-16.

Źródło info: sekowa.pl

Barbara Ćmiech

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AK
AK 29.01.2020, 11:24
Świetnie a aktualne warunki pogodowe? Jest śnieg?
Abc
Abc 21.01.2020, 08:40
Super trasy, dużo śniegu. Bardzo polecam
🤭
🤭 20.01.2020, 19:57
To jest tam snieg?
tralala
tralala 21.01.2020, 09:29
Ano jest.

Pozostałe