Lipinki. Kolejny kierowca, który wydmuchał spektakularny wynik.

  • 21.01.2020, 12:16
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Lipinki. Kolejny kierowca, który wydmuchał spektakularny wynik. Foto: ilustracyjne/własne
Kilka dni temu policjanci kontrolowali trzeźwość kierowców przejeżdżających przez Lipinki i „natrafili” na mieszkańca Bednarki, który wsiadł za kółko swojego samochodu, mając w organizmie...

...3,71 promila alkoholu.

Mundurowi  zatrzymali mu prawo jazdy, a samochód przekazali wskazanej osobie. Natomiast kierowca po policyjnych czynnościach został zwolniony do domu. Teraz odpowie przed sądem za jazdę na podwójnym gazie.

Źródło info: KPP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kierowca
Kierowca 22.01.2020, 19:38
W tamtych stronach to dużo Osób jedzie po alkoholu bo brakowało tam Policji jak byli pod Krosnem.
mg1
mg1 22.01.2020, 18:56
Samochód powinien być poddany kasacji.
Pb
Pb 23.01.2020, 14:29
No oczywiście, może ma żonę i dzieci, po co im samochód.. skasować!
 Bez znaczenia
Bez znaczenia 22.01.2020, 21:56
Bo co? Zanim coś napiszesz pomysl to nie boli-.-
s12
s12 23.01.2020, 08:38
przynajmniej by sie nauczyli jeździć bez alkoholu no i mandaty powinny byc 5 x wyższe + sprawa do sądu. Co z tego ze zabiorą Ci prawojazdy skoro auto wciąż będzie pod domem i wsiądzie znowu pijany i jeszcze kogoś nie daj Bóg zabije
JUMPER
JUMPER 22.01.2020, 10:32
Akurat ten pan był w lipinkach na gośćinnych występach a pobić rekord gminy zprzed paru lat w Krygu ponad4-ry promile trzeba nilada kozaka i jeszcze jechać autem
Hmm
Hmm 22.01.2020, 09:30
ja mam taki pomysł,
może by urządzić powiatowy konkurs, na największy wynik??
Zawsze Złaryja
Zawsze Złaryja 21.01.2020, 23:56
W naszym kraju zaczęły się zawody... Teraz szukamy mistrza który mając co najmniej 2promile jechał autem z licznikiem cofniętym o 500 tyś kilometrów.
Coś jak w rajdach...kwalifikacja konstruktorów (cofanie km) i kierowców (PROmile). Wyłonimy króla królów💪🤣
Robson
Robson 22.01.2020, 07:29
Szkoda, ze te kozacze zawody kończą się przeważnie tragedią i płaczem .......
www
www 21.01.2020, 22:23
W Lipinkach jak kierowca dmuchnie w pochodnie to zapłonie i rozgorzy
pobicie rekord inne miejscowości
Wibowit
Wibowit 21.01.2020, 20:31
no i konsekwencje poniesie podobne do takiego co jechałby po dwoch piwkach a był nawalony jak szpadel
Wrrr!
Wrrr! 21.01.2020, 17:28
proszę nie pisać "spektakularny", bo taki to może być pokaz świateł czy projekt, który ma zachwycać.
ten wynik jest zatrważający i świadczący jak najgorzej o rozumie takich ludzi. proszę nie używać przymiotników, które mogą sugerować, że to jakiś wyścig na najwyższy wynik, bo to nie są zawody

Pozostałe