Gorlice. Policja szuka właściciela pieniędzy.

  • 24.01.2020, 12:01
  • Żródło: KPP w Gorlicach

Podziel się:

Oceń:

Gorlice. Policja szuka właściciela pieniędzy. fot. ilustracyjne
Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach informuje, że w środę (22 stycznia) w Gorlicach na parkingu Galerii „Rondo Center” przy ul. Bieckiej przechodzień znalazł, a następnie przekazał policjantom pewną sumę pieniędzy.

Osoba, która zagubiła wskazane wyżej pieniądze może odebrać je w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach przy ul. 11. Listopada 56. Sprawą zajmuje się dzielnicowy asp. Krzysztof Mazur, tel. (18) 354 83 69 lub 608 542 237.

Źródło: KPP w Gorlicach

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Konopnicka
Konopnicka 25.01.2020, 05:16
Nawet na Kościuszki w blokach mieszkalnych zawsze są od lat te same problemy i nikt nie umie tego przerwać.
Psychiatria
Psychiatria 25.01.2020, 05:11
W Gorlicach wszyscy się reklamują przed upadkiem. Napad na kantor był dwa razy. Wygrana w totolotka była dwa razy, znalezione pieniądze były dwa razy i tym podobniej i co ciekawe wszystko w tym samym miejscu ta sama reklama przed upadkiem oj co za pech lub szczęście he he tego by nie wymyślił nawet słynny Dr. Jaś Fasola
eks
eks 25.01.2020, 08:05
ale piep...ysz wlasciciel dał ogloszenie ze znalazł kase bo mu biznes nie idzie???jak widać wszystkie lokale pełne i handel kwitnie,upadać prędzej bedzie plac pod bocianem bo tam są puste lokale ,awygranych w totka było duż i nie w tym miejscu a na piekarskiej,na 3maja.na bieckiej a nie wiem u jakiego doktora się leczysz ale dr.jaś fasola nie istnieje ,zmniejsz dawke
Ksiądz
Ksiądz 25.01.2020, 04:38
A świstak siedzi i zabija swe sreberka bo ta akcja już była w tym samym miejscu.
Balu
Balu 24.01.2020, 19:40
Jakbyście podali sumę to bym wiedział, która kopertę zgubiłem.
Marta
Marta 24.01.2020, 22:09
Idź na komendę i powiedz ile zgubiłeś :)
96Latka
96Latka 24.01.2020, 13:41
Jak się nikt nie zgłosi to wysłać do Torunia.
Domi
Domi 24.01.2020, 12:22
Haha :) Też bym chciała, żeby to były moje.
Żeby jeszcze było co zgubić...xD
:)
:) 24.01.2020, 12:18
Moje moje :D

Pozostałe