Rodzina Wiejaczków dzięki programowi Telewizji Polsat już mieszka w wyremontowanym domu.

  • 01.02.2020, 20:03
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Rodzina Wiejaczków dzięki programowi Telewizji Polsat już mieszka w wyremontowanym domu.
Katarzyna Dowbor wraz ekipą Polsatu powitali dziś gorlicką rodzinę biorącą udział w programie "Nasz nowy dom".

To właśnie do Jadwigi i Stanisława Wiejaczków i ich wnuka Jakuba uśmiechnął się los i odebrali dziś klucze do odnowionego domu. Stało się to dzięki programowi „Nasz nowy dom” realizowanego przez Telewizję Polsat.

Gdy rodzina wypoczywała przez ostatnie pięć dni w hotelu, ekipa remontowa pod okiem kamer uwijała się przy remoncie budynku, który dziś nie przypomina już tego sfatygowanego, znanego jeszcze z poniedziałku. Na zewnątrz zmieniło się dosłownie wszystko, ściany zostały ocieplone i obłożone drewnianą elewacją, na dachu pojawiło się nowe poszycie, okna i drzwi dopełniły wizerunek budynku będącego od teraz perełką tej gorlickiej rodziny.

Dziś po południu przyszedł czas na finał odcinka programu, rodzinę powitała prowadząca Katarzyna Dowbor i kamery ekipy telewizyjnej. Mieszkańcy udali się do domu, gdzie mogli obejrzeć efekt prac architektów i ekipy polsatu.

Po około godzinie na planie pojawili się przyjaciele rodziny, którzy dziękowali Katarzynie Dowbor za przeprowadzenie tej budowlanej metamorfozy. Były łzy i wzruszenie, kwiaty, słodycze i tort, podziękowaniom nie było końca. Na łące przed posesją zebrała się dość duża grupa osób chcących podejrzeć tę telewizyjną metamorfozę.

Wnętrze domu do momentu emisji programu pozostaje tajemnicą, jaki jest efekt zmagań budowlańców będzie można przekonać się w kwietniu, gdy zostanie wyemitowany program.

Już wkrótce odwiedzimy rodzinę Wiejaczków, by poznać ich przeżycia związane z tą wyjątkową chwilą.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

aaa
aaa 03.02.2020, 08:11
Wszystkiego najlepszego w nowym domu !!
Super sprawa
Super sprawa 02.02.2020, 19:11
W Polsce w 5dni remontuje się dom a w chinach w 8 dni buduje się szpital.....Gorliccy fachowcy który w 5 dni wyremontuje mi dom
Cebulandia
Cebulandia 02.02.2020, 22:20
Za odpowiednie pieniądze wyremontują. Polacy by chcieli szybko i dokładnie i liczą, że ktoś będzie im robił remont za 15zł/h. XD
Ja
Ja 02.02.2020, 18:53
Niech się dobrze mieszka rodzince i zdrówka i podziękowania dla ekipy Polsatu za pomoc rodzinie.
Anka
Anka 02.02.2020, 17:17
To jest dar od losu dla tych ludzi. Niech pomieszają w godnych warunkach. A ekipie Polsatu życzę dużo siły !!!!!!!! I dziękujemy za przyjazd do naszego miasteczka !!!!!
Boguś
Boguś 02.02.2020, 17:12
Życzę Państwu wszystkiego co tylko najlepsze i najpiękniejsze , samych pięknych i radosnych chwil w nowym domu , oby każdy dzień spędzony w nim był piękniejszy od drugiego. Samych dobrych i życzliwych ludzi wokół siebie . Niech żują Państwo przez długie lata w zdrowiu , miłości i szczęściu.
Mw
Mw 02.02.2020, 13:25
Super!! Niech się dobrze mieszka :)

Pozostałe