VI Gorlicki Konkurs Pieśni Patriotycznej rozpoczęty! Trwają przesłuchania.

  • 17.02.2020, 11:19
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

VI Gorlicki Konkurs Pieśni Patriotycznej rozpoczęty! Trwają przesłuchania.
Dzisiaj (17 lutego) w Zespole Szkół Muzycznych w Gorlicach rozpoczęły się przesłuchania solistów i zespołów w ramach VI Gorlickiego Konkursu Pieśni Patriotycznej organizowanego przez poseł Barbarę Bartuś.

Do finału konkursu zakwalifikowało się aż 57 solistów oraz 13 zespołów, dlatego też przesłuchania konkursowe zostały podzielone na dwa dni (17 i 18 lutego), a w każdym dniu na dwie tury. Przed występem każdy uczestnik losuje utwory obowiązkowe do wykonania.

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (21)


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jakubek
jakubek 18.02.2020, 08:01
No tak, najważniejsze są pieśni patriotyczne, a obwodnica Gorlic poszła się „huśtać”. Teraz p. poseł niech załatwi jakieś relikwie do gorlickie lecznicy, bo to są najważniejsze potrzeby mieszkańców. A co - trzeba mieć rozmach.
adam1
adam1 17.02.2020, 23:11
Pani Poseł reprezentuje w pierwszej kolejności nasz okręg wyborczy i nas wyborców. Każde ważniejsze głosowanie powinniśmy oceniać pod tym względem czy jest korzystne dla nas. Posłowie pracują dla nas , my jesteśmy ich pracodawcami i należy rozliczać ich z wykonanej pracy
Jan
Jan 17.02.2020, 23:03
Przeżyłem trochę i wiem, że bez PIS nie ma Polski.
kaka
kaka 18.02.2020, 12:28
chyba Polski bez PiS
zz
zz 17.02.2020, 21:53
wstręny PISiorski zakłamany babsztyl...partiotyzm parlamentarzysty to działanie na rzecz społeczeństwa a ta głosuje za 2 mid dla partyjnej propagandy zamiast na walkę z rakiem....
Celnik
Celnik 17.02.2020, 20:56
Czuję niesmak. Żenada, lizusostwo, koniunkturalizm, tworzenie posthistorii. Gomułka byłby zadowolony....
PiS to niech lepiej śpiewa Międzynarodówkę, jest mu do twarzy...
adam1
adam1 17.02.2020, 19:30
Pani Poseł, patriotyzm to nie tylko piosenki patriotyczne. Patriotyzm to przede wszystkim głosowanie w Sejmie zgodnie z interesem kraju i a/łasnym sumieniem, a nie zgodnie z interesem swojej partii
bb
bb 17.02.2020, 21:17
w samo sedno, musiało zaboleć ;)

Pozostałe