W lesie ujawniono zwłoki mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

  • 17.02.2020, 16:30
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

W lesie ujawniono zwłoki mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. fot. ilustracyjne / policja.pl
Początkiem stycznia publikowaliśmy artykuł o zaginięciu 83-letniego mieszkańca Kąclowej (gm. Grybów). Mężczyzna wyszedł z domu w niewiadomym kierunku i już do niego nie powrócił.

O zaginięciu mężczyzny pisaliśmy w osobnym artykule - Trwają poszukiwania 83-letniego mieszkańca gm. Grybów. Każda informacja jest na wagę złota.

Wczoraj (16 lutego) ta sprawa zakończyła się niestety, ale tragicznym finałem.

Jeden z mieszkańców Binczarowej (gm. Grybów) podczas spaceru natknął się na zwłoki starszego mężczyzny, znajdowały się one na zboczu trudno dostępnego terenu leśnego.

Na miejsce udali się policjanci oraz prokurator. Wskutek prowadzonych czynności okazało się, że są to zwłoki zaginionego początkiem stycznia, Józefa Radziaka z Kąclowej, co potwierdziła rodzina, dokonując jego identyfikacji. Ciało najprawdopodobniej przeleżało w tym miejscu ponad miesiąc i jest w znacznym stanie rozkładu.

Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Gorlicach, która wstępnie wykluczyła udział osób trzecich, mogących przyczynić się do jego śmierci. Przy zwłokach ujawniono broń palną, typu „samoróbka”  i naboje, jednak czy było to samobójstwo wykaże zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok. Ciało denata zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie.

Okoliczności śmierci 83-latka będą znane za kilka dni.

źródło: dts24.pl / sadeczanin.info

Tomasz Stasiowski

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kuba
Kuba 19.02.2020, 20:00
Ludzie co wy piszecie tragedia sie stała dla rodziny a nie mówicie ze przez nich. Wiecie co ten człowiek miał w głowie nie może jemu coś sie w głowie stało nikt tego nie wie i lepiej nie osądzać ludzi
Pati
Pati 19.02.2020, 19:20
Nie znaliście rodziny to nie oceniajcie moze on miał coś nie tak z głową może całe życie taki był skąd wiecie ze piszecie takie cos żeby was takie coś spotkało tego wam życzę i żeby o was tak pisali jak o tych biednych ludziach nie wiecie to nie komentujcie trzeba być człowiekiem i sie o pamietać a wy nie jesteście nawet katolikami jak takie coś mówcie i nawet księdza w to wptątujecie najlepiej to idzie przebadać na głowe .
stroz
stroz 19.02.2020, 19:12
nie znasz sytuacji rodzinej jak bylo to glupio nie komentun!
Ks.
Ks. 17.02.2020, 19:01
Teraz powinni zrobić dochodzenie i ukarać osoby które go gnębili. Bo każdego można tak jednak doprowadzić.
Alinka
Alinka 18.02.2020, 21:39
Dokładnie, powinni ponieść konsekwencje wszyscy, którzy przyczynili się z najbliższego otoczenia, do tego, że 83-letni człowiek, zamiast zaznać spokoju i troskliwej opieki od rodziny u schyłku życia, targnął się na swoje życie. Niewyobrażalna tragedia, gdzie synowie, wnuki, synowe? Gdzie żona, która przysięgała kiedyś na dobre i na złe? Gdzie jakiekolwiek ludzkie odruchy i odczucia??? Jakim zwierzęciem trzeba być, żeby nie przyjąć swojego ojca do domu, nie zaopiekować się nim na stare lata. Co to ten biedny człowiek czuł w ostatnich chwilach swojego życia? Ile przecierpiał w życiu, ile upokorzeń musiał znosić? Płakać się chce...czasu nie cofnie, zostaje smutek i ogromny żal, że nikt w odpowiednim momencie nie zareagował, sąsiedzi? dalsza rodzina? księża na parafii? nikt nie wiedział we wsi, co ten biedny staruszek przeżywa? nie wierzę! żyjcie zatem wszyscy z ogromnym poczuciem winy już do końca swojego życia! Niech spoczywa w pokoju wiecznym. Amen
Patii
Patii 19.02.2020, 19:22
Pani nie ma sumienia co pani wie o tych ludziach oni przeżywają teraz tragedię a pani sie zachowuje jakby była prokuratorem a nic pani nie wie o tej rodzinie wstyd !

Pozostałe