Szymbark. BMW wylądowało w rowie. AKTUALIZACJA

  • 18.02.2020, 18:12
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Szymbark. BMW wylądowało w rowie. AKTUALIZACJA Foto:OSP KSRG Szymbark
Dzisiaj (18 lutego) około godz. 17.40 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Szymbark.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, w miejscu zdarzenia przez chwilę odbywał się ruch wahadłowy.

Na miejscu pracowali strażacy z JRG Gorlice, druhowie z OSP Szymbark i policja.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Kierowca bmw, mieszkaniec Szymbarku, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i wjechał do przydrożnego rowu, uszkadzając przy okazji znak drogowy. Został ukarany 500 zł mandatem i punktami. Policjanci zatrzymali mu również dowód rejestracyjny, ze względu na uszkodzenia pojazdu.

Barbara Ćmiech

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

torsen2
torsen2 20.02.2020, 18:38
do DERYK: ciekawe hmmm ałdi 16-stoletnie 20 tysi nowiutka dacia 50 tysi moto bieda jednak,,, masz rację cena za nową daczie powala,daje do myslenia!!!!
Dziczku
Dziczku 19.02.2020, 19:28
Gratulacje dla Policji ja bym dał 1000zl mandatu. Nie ważne kto prowadził ważne ze Polak jak dorwie sie czegoś lepszego szybszego to zapomina o innych na drodze. Pojazdami z tylnim napędem trzeba umieć jeździć, a nie szaleć. To nie są Niemcy z gładkim asfaltem szerokim gdzie można pruć... Jak nie ma doświadczenia w prowadzeniu takiego auto to przepisowo jedziesz. Inna sprawa przy 70km/h takim autem spokojnie by wychował pytanie ile mial realnie na budziku ze tak poleciał??
torsen2
torsen2 19.02.2020, 13:43
do: Deryk ,jesteś jak mój zawistny somsiad, niby stać go na wszystko a jedyny pojazd jakim może się poruszać i który posiada to cyrkularka z piłą 35 tarczową, silnik 3,5 kw. ale i na to ma zakaz nawet,,, ehhhhh,,,,
deryk
deryk 20.02.2020, 11:13

świadomie straciłem z 15 min na przemyślenie co autor miał na myśli -bezskutecznie ,,,ehhh,,,,
Babcia Gandzia
Babcia Gandzia 19.02.2020, 13:15
Magia napędu na tył wraz z skrzynią automatyczną
Potrafi zdziałać cuda ...
BMW to stan umysłu widać to na polskich drogach 😃
Całe szczęście że pieszego nie było ...
Ooo
Ooo 19.02.2020, 09:56
Stare czy nie w zderzeniu z opelkiem czy innymi dziadami zostaje całe a dziady na złom tylko się nadają :)
torsen2
torsen2 19.02.2020, 09:28
moje audi a4 b6 2.5 .210 koni v6 quattro zawieszenie s-line niszczy to bmw!! pancernik
Lepszy
Lepszy 24.02.2020, 12:09
Nie audi tylko kałdi
torsen2
torsen2 24.02.2020, 13:24
nie moja sprawa co kupujesz ale nie chwalił bym się tak, pewnie i tak do 45 na godzinę ci tylko wolno.
deryk
deryk 19.02.2020, 10:42
wow 15-20 letnie auto za jakieś 20tys, a chwalisz się jakbyś miał ferrari z salonu...szczerze- już wole nowa dacie od takiego 15 latka
torsen2
torsen2 19.02.2020, 13:38
moto bieda to daczia kup se pande 1,1 silnik weź na raty...
deryk
deryk 20.02.2020, 11:12
moto bieda...ok- przyjrzyjmy się. ałdi twoje 20 tys nowa dacia 50 tys . czysta matematyka... fakt masz moto biede:)
torsen2
torsen2 20.02.2020, 18:31
zmienisz zdanie po pewnym przebiegu kilometrów,,, i zapłaczesz,oczywiście jak uzbierasz na truskawkach na toą daczie albo na rómóńską pandę!! wiesz jak się zbiera na róómuńską pande??? " pan da! pan da!! hahahahaha chyb nigdy nie jezdziłes audi i niewiesz jaki tam jest komfort jazdy
SZYM
SZYM 19.02.2020, 07:19
A NAJLEPSZE Z TEGO BYŁO ZE PRZYJECHAŁA NIE UDOLNA POMOC DROGOWA Z BIECZA, NIE UMIAŁ SOBIE PORADZIĆ Z ROZLOKOWANIEM SKRZYNI BIEGÓW (AUTOMAT) I CIĄGNĄ NA SILE I USZKODZIŁ SKRZYNIE BIEGÓW. NIE POLECAM KORZYSTANIA Z SZLUG POMOCY D. Z BIECZA PANA M.S
Stanisław
Stanisław 18.02.2020, 21:24
Spółdzielnia rok zajmowała się wyjazdem z osiedla, celowo odwracając uwagę od budowy obwodnicy, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kampanie wyborczą. Pierwsze załatwiają sprawy a potem szukają winnych, by skłócać Mieszkańców.
badboyyy
badboyyy 18.02.2020, 21:00
To czemu tak staneło sie? Przecież take bmw jest wyposażone w stabilizację toru jazdy, kontrolę trakcji, abeesy, sresy i co? Nie pomogło? Chyba ze dwa pierwsze systemy systemu były trun off i hulaj duszo piekła nie ma xd z tylnym napedem nie ma zartów
fiat
fiat 19.02.2020, 10:58
ale niem systemy antyalkoholowego,antynarkotykowego i antykretynskiego
XD
XD 19.02.2020, 12:20
Ha Ha ha 🤣🤣 Dobre 👍
siouks
siouks 19.02.2020, 05:48
O ile nie wpadł z powodu przemęczenia, to może mu coś wyskoczyło. A komentując: nie ma w BMK-ach (i nie tylko) systemu stabilizacji użytkownika/kierowcy, wzmocnienia jego inteligencji i pokazania jakie właściwie ma umiejętności - to pokazuje jednoznacznie dopiero wpadka do rowu czy inny wypadek...
Polak
Polak 19.02.2020, 09:36
Dziwi mnie to, że "wyskoczyła sarna/jeleń/byk" a nikt oprócz sprawcy nie widział zwierzęcia. W większości wypadków tak jest. JUż dawno powinno być tak, że nie masz wideorejestratora - jesteś winny.
Panamera
Panamera 18.02.2020, 18:33
Auto stare za parę tyś ale on pan wsi ha ha
torsen2
torsen2 19.02.2020, 13:44
bo nie chce jezdzić pandą albo scenikiem jak wszyscy.
Tuf
Tuf 18.02.2020, 18:22
To słynne czarne BMW ?

Pozostałe