„1 z 10” z udziałem mieszkanki Gorlickiego. Kiedy emisja programu?

  • 23.02.2020, 18:14
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

„1 z 10” z udziałem mieszkanki Gorlickiego. Kiedy emisja programu? fot. z prywatnych zbiorów Alicji Lignar
Kolejna uczestniczka programu realizowanego przez TVP 1, pochodząca z powiatu gorlickiego. Mieszkająca w Libuszy Alicja Lignar walczyła o tytuł najlepszej w programie prowadzonym przez Tadeusza Sznuka.

Program „1 z 10” oglądam od bardzo wielu lat, to nasza taka rodzinna tradycja, gdy z mamą i tatą zasiadamy przed telewizor i próbujemy odpowiadać razem z uczestnikami na pytania - mówi Alicja Lignar.

Oglądając, przed ekranem zmagania zawodników postanowiłam, że sama spróbuję swoich sił i zgłosiłam się do programu. Chciałam sprawdzić, jak to jest, gdy na pytania trzeba odpowiedzieć pod presją czasu i kamer. Oj teraz mogę już powiedzieć, że łatwe to nie jest, a nawet najprostsze i niewymagające pytania w warunkach stresu mogą sprawić duży kłopot.

Prywatnie jestem nauczycielem przedmiotów muzycznych i plastycznych placówek w Binarowej i Osobnicy, tą dziedziną interesuje się najbardziej, lubię też śpiewać.

Bardzo miło wspominam spotkanie z p. Tadeuszem Sznukiem, prowadzącym teleturniej. To bardzo miła, otwarta i uprzejma osoba, dająca wsparcie w nerwowych chwilach, umiejąca drobnym żartem, gestem rozładować emocje.

Sam program był dla mnie dużym przeżyciem i lekcją, będę go miło i długo wspominać. Jak mi poszło? O tym nie mogę mówić, aż do momentu emisji programu. Życzę dobrej zabawy przed ekranem.

Jak poszło p. Ali w konkurencji z pozostałą dziewiątką biorącą udział w programie?

Przekonamy się już jutro (24.02.2020), oglądając program TVP 1 o godz. 18.55.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sznuk
Sznuk 24.02.2020, 19:27
Super 2 miejsce rewelacja. Pozdrawiam
Alicja Lignar
Alicja Lignar 23.02.2020, 23:19
Mam nadzieję, że wichura nie pozrywa anten (mojej również:)) bo chciałabym obejrzeć, żeby sobie przypomnieć pytania - ze stresu nie pamiętam ani jednego:) Dla ścisłości uczę muzyki i plastyki w ZS-P w Binarowej oraz w klasie wokalu i zajęć teoretycznych ( rytmiki, audycji muzycznych i kształcenia słuchu) w Ognisku Muzycznym w Jaśle z filią w Osobnicy.
Wladyslaw
Wladyslaw 23.02.2020, 21:50
Ogromne gratulacje dla Pani. Sam fakt dojscia tak wysoko swiadczy o poziomie intelektualnym i erudycji.
Bedzie sie działo
Bedzie sie działo 23.02.2020, 20:43
Bedziemy ogladac jesli dzisiejszej nocy przechodzacy tajfun Julia nie narobi szxkód
Barbara Dusza
Barbara Dusza 23.02.2020, 19:11
Ala trzymam kciuki .❤️

Pozostałe