Znamy nazwisko nowego komendanta gorlickich policjanów

  • 24.02.2020, 09:32
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Znamy nazwisko nowego komendanta gorlickich policjanów fot. własne
Co prawda do jutrzejszej (25 lutego) uroczystości powitania i powierzenia obowiązków to informacja pojawiająca się jedynie nieoficjalnie, ale wszystko wskazuje na to, że nowym szefem gorlickich policjantów zostanie podinspektor Dorota Tokarz.

Podinspektor Dorota Tokarz służbę w policji pełni od 24 lat.

Zawodowo z Gorlicami związana jest od września 2016 roku, bo właśnie wtedy zaczęła pełnić obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach, by w lutym 2017 roku objąć to stanowisko.

Od lutego 2019 roku podinspektor Dorota Tokarz pełniła obowiązki szefa limanowskich policjantów, a w kwietniu 2019 roku została Komendantem Powiatowym Policji w Limanowej.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

On
On 24.02.2020, 21:08
Ktoś musi tam potrząsnąć, by nie czuli się chłopaki za pewnie.
Prawnik
Prawnik 24.02.2020, 20:07
By Mieszkańcy czuli się bezpiecznie, to musi tam być rewolucja 2020. To Policja ma być dla Obywatela. A nie Obywatel dla Policji.
Alex
Alex 24.02.2020, 20:02
Najważniejsze by nie było takich samych Nazwisk i wtedy będzie spokój, tak jak w każdej innej instytucji. A nie że pewna pani Izabella, jest prawie w każdej Instytucji i w nich Mieszkańcy mają problemy, bo ona chce zatrudnienie i sieje zamęt.
Jan
Jan 24.02.2020, 16:48
Będą panowie chodzić jak w zegarku, a nie że gnębią niewinne osoby.
On
On 24.02.2020, 16:41
Ta pani chyba już była w Gorlicach?!
Basia
Basia 24.02.2020, 12:45
o dramat, nie poradziła sobie w Liomanowej to kadrowa dała Gorlice
wojt
wojt 24.02.2020, 11:16
Nie Bałbała !? Dramat?!!
Polak
Polak 24.02.2020, 11:14
Mam pytanie: dlaczego tych ludzi tak rzucają po miejscowościach? Raz tu, raz tam, rok tu, pół roku tam. Dlaczego policjanci nie służą w regionie który znają, między mieszkańcami których znają?
On
On 24.02.2020, 16:48
By nie było układów
eks