Strażacy z gorlickiej komendy podsumowali ubiegły rok

  • 27.02.2020, 10:57
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Strażacy z gorlickiej komendy podsumowali ubiegły rok Foro: KP PSP w Gorlicach
We wtorek (25 lutego) w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach odbyło się podsumowanie działalności strażaków za 2019 rok.

Naradę roczną rozpoczął Komendant Powiatowy PSP w Gorlicach bryg. Krzysztof Gładysz, który przywitał zaproszonych gości, a następnie przedstawił charakterystykę powiatu gorlickiego oraz informację o działalności Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach za rok 2019 w tym działalności organizacyjno-kadrowej i finansowej. Podczas podsumowania komendant omówił także zagrożenia występujące na terenie powiatu.

Kolejnym prelegentem był zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Gorlicach st. kpt. Waldemar Krok, który przedstawił działania komendy w zakresie operacyjno-szkoleniowym, kontrolno-rozpoznawczym, kwatermistrzowsko-technicznym i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Zaprezentował również statystyki zdarzeń wraz z przykładami specyficznych akcji ratowniczo-gaśniczych w 2019 roku. Ponadto została przedstawiona informacja dotyczącą przekazanych dotacji dla jednostek OSP z terenu powiatu gorlickiego. Natomiast tematykę z zakresu prewencji społecznej omówił zastępca dowódcy JRG mł. bryg. Dariusz Surmacz.

Podsumowanie roku przez Komendę Powiatową PSP w Gorlicach było okazją do podziękowań dla wszystkich osób związanych z gorlicką jednostką straży pożarnej za wkład pracy i zaangażowanie na rzecz poprawy organizacji i stanu ochrony przeciwpożarowej powiatu gorlickiego.

Źródło info: KP PSP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KK
KK 27.02.2020, 12:00
Widze panią Bałbare.
fredek
fredek 27.02.2020, 14:53
No to przecież "matka chrzestna" wielu osób dobrej zmiany!!!

Pozostałe