Powiatowy Konkurs Czytelniczy – Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy

  • 03.03.2020, 12:18
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Powiatowy Konkurs Czytelniczy – Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy
Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprasza uczniów klas 3 – 5 szkół podstawowych do udziału w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”.

Tematem tegorocznej edycji konkursu będzie fabuła czterech wybranych książek autorstwa Justyny Bednarek. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch etapach, a zgłoszenia do jego udziału należy dostarczyć osobiście do gminnej biblioteki publicznej lub do MBP w Gorlicach (w zależności od miejsca zamieszkania) do 20 marca 2020 roku.

Eliminacje do konkursu odbędą się 16 kwietnia 2020 roku w gminnych bibliotekach publicznych powiatu gorlickiego oraz w MBP w Gorlicach. Natomiast finał konkursu odbędzie się 4 czerwca 2020 roku w gorlickiej bibliotece.

Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie powinni zapoznać się z regulaminem dostępnym na www.mbpgorlice.info.

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy” jest organizowany w ramach projektu „Wymiatasz w bibliotece”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe