Kobieta kupiła zabawki za ponad 3700 złotych. Nie ma ani zabawek, ani kasy.

  • 03.03.2020, 14:03
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Kobieta kupiła zabawki za ponad 3700 złotych. Nie ma ani zabawek, ani kasy. Foto: ilustracyjne/pixabay.com
Wczoraj (2 marca) do mundurowych zgłosiła się mieszkanka Bobowej, która zrobiła zakupy u trefnego sprzedawcy.

Kobieta skuszona dobrą ofertą skorzystała z „okazji” i kupiła zabawki, na łączną sumę ponad 3700 złotych. Oferta, jak szybko pojawiła się na Facebooku, tak szybko zniknęła, a wraz z nią przelane pieniądze.

Jak podkreślają mundurowi dotarcie do oszusta to kwestia czasu, a nie możliwości i już zaczęli wyjaśniać okoliczności sprawy.

 

Źródło info: KPP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gienia
Gienia 05.03.2020, 20:24
Jak podkreślają mundurowi dotarcie do oszusta to kwestia czasu, a nie możliwości i już zaczęli wyjaśniać okoliczności sprawy.
To chore co piszecie !! Do mojego oszusta dotarli , znaleźli i umożyli sprawę!! Zostałam bez pieniędzy i bez towaru . No ale còż znam już zdanie komentujących .
Polak
Polak 04.03.2020, 08:56
Nie kpijcie ludzie z niej, nie kpijcie z innych, bo to może spotkać każdego. Niestety w Polsce jest przyzwolenie społeczne na kradzież, dlatego takie rzeczy się dzieją, bo WY nie jesteście uczciwi. Ci co najgłośniej kpią tutaj z takich ludzi, którzy kupili bo zaufali zapewne mają coś za uszami.
Bezmózg
Bezmózg 04.03.2020, 00:39
POtwierdziła przysłowie: - kupić kota w worku.
Mohamed
Mohamed 03.03.2020, 20:24
Powinna jeszcze mandat za głupotę dostać. Gratuje rozumu - coraz więcej takich geniuszy 😂😂😂
inka
inka 03.03.2020, 19:36
3700 na zabawki?
Ja
Ja 03.03.2020, 19:33
Może to dobrze że są tacy oszuści , eliminują głupich i uczą innych oraz pokazują przydatność cudownego Facebooka :)
Gość
Gość 03.03.2020, 19:10
Nie warto kupować w neciena przedpłate jeśli sprzedający nie zgadza się na pobranie to już powinna zapalić się czerwona lampka
~~~~ja
~~~~ja 03.03.2020, 18:17
Na biedną raczej nie trafiło ale na naiwną na pewno.
Kto kupuje jednorazowo zabawki za taką kwotę? Przecież nawet jeżeli byłaby to prawdziwa okazja w sklepie to raczej nie za wiele osób by sobie na to pozwoliło a co dopiero przez internet i to płacić "z góry".
Mimo wszystko życzę jednak aby odzyskała pieniądze a przestępca, który ją oszukał trafił tam gdzie jego miejsce.
Baca
Baca 03.03.2020, 17:51
Znowu się powtórze ,,Głupich nie sieją sami się rodzą,,
Pt
Pt 03.03.2020, 17:29
Haha mogła kupić za 10tys niech lepiej kupi sobie mozg
bobas za 3700
bobas za 3700 03.03.2020, 17:05
Na głupotę nie ma rady głupich nie sieją sami rosną!!!
jo
jo 03.03.2020, 16:22
z internetu kupuje sie tylko za pobraniem
Felix
Felix 03.03.2020, 15:58
Brak rozumu nie owocuje.
MiniX
MiniX 03.03.2020, 14:42
co to były za zabawki? :D
Henk86
Henk86 03.03.2020, 22:16
Takie których Ty nigdy nie miałeś i miał nie będziesz 😁
heniom
heniom 03.03.2020, 14:15
Zabawki z 3700,00 i dziecko nie ma się czym bawić.
Sorrrry wymiękam...
moineh
moineh 04.03.2020, 07:29
może to była jakaś lalka dla starszego dziecka
henk86