Gorlice. Służby ratunkowe popędziły w kierunku liceum Kromera. AKTUALIZACJA

  • 05.03.2020, 14:30
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Gorlice. Służby ratunkowe popędziły w kierunku liceum Kromera. AKTUALIZACJA
Dzisiaj (5 marca) około godz. 14.20 służby ratunkowe zostały wezwane przez dyrektora szkoły, który zauważył, że na dachu pobliskiego budynku siedzą dwie młode kobiety.

Na miejsce natychmiast wyruszyły trzy zastępy strażaków z gorlickiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, patrol policji i ratownicy medyczni.

Akcja była dynamiczna, ale bardzo krótka.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. A dziewczyny przestraszone dźwiękami syren wozów strażackich... zeszły przed blok. Okazało się później, że powodem wyjścia na dach była chęć zapalenia papierosa w ustronnym miejscu.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Dwie 15-latki, jak twierdzą z nudów i dla żartu weszły na dach budynku, na polecenie policjantów błyskawicznie zeszły przed blok. Zostały przekazane pod opiekę rodziców. Zawiadamiający służby dyrektor zachował się poprawnie, nie miał wiedzy i pewności, co nastolatki tam robią i co zamierzają zrobić, więc nie było bezpodstawne przypuszczenie, że może stać się coś złego.

 

Foto: nadesłane

Foto: nadesłane

Tomasz Stasiowski

Komentarze (71)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adwokat
Adwokat 08.03.2020, 19:23
Na żarty mogła jedna drugą pchnąć i Niepełnosprawność i cierpienie dożywotnio, a kto by był winny?! Obie bo mogła tam nie wychodzić.
a
a 08.03.2020, 15:16
Strach stać na przystanku bo ktoś uzna że chcesz się żuci pod pojazdy mechaniczne i problem
Każdy ma nóż w kuchni to potencjalni zabójcy
i tak dalej
Dorota
Dorota 07.03.2020, 17:15
Co to za dziewczyny?
Longi
Longi 07.03.2020, 11:58
To były piękna czasy, kiedy na papierosa wybierało się ustronne miejsce :D
Adwokat
Adwokat 07.03.2020, 00:31
Dyrektorzy są odpowiedzialni za wszystko i to oni mają obowiązek pilnować dyscypliny.
...
... 06.03.2020, 22:42
tak dla sprecyzowania nie były to uczennice z Kromera!! Były to dwie dziewczyny z postawowki! takze prosiłabym nie bagatelizować odrazu uczniow Kromera okreslajac przy tym szkołe jako "totalną porażkę" do tego wydaje mi sie, ze raczej palenie papierosow w wieku 15 lat to raczej nie norma takze radziłabym sie zastanowic nad niektorymi dygresjami bo poniektore wypowiedzi to poprostu dramat
Zdrowy rozsadek
Zdrowy rozsadek 06.03.2020, 21:17
Przeraza mnie to, ze ludzie DYSKUTUJA z oczywista i zasadna reakcja Pana Dyrektora. Swiat zmierza do zaglady.
zizu
zizu 06.03.2020, 14:36
Dach miejscem spotkań Pzdr dla małolatów
Mw
Mw 06.03.2020, 13:29
A jak tam sie dostaly
Po prostu
Po prostu 06.03.2020, 11:29
Roszczeniowym dzieciakom po podstawówce odbija nie tylko w Kromerze. Szkoła jak każda inna o której krąży wiele mitów i legend w większości nieprawdziwych. Skrajne przypadki znajdziemy wszędzie i nie należy szczuć całej szkoły ze względu na nie. Nikt nie jest idealny. Chodzę do tej szkoły trzeci rok i jestem zadowolony. Bardzo krzywdzące są opinie niektórych osób, które wynikają ze stereotypów i uprzedzeń.
Julek
Julek 06.03.2020, 10:38
Zanim by weszły na dach kromera, to ten by się zawalił 😂
Niunia
Niunia 06.03.2020, 10:32
Powinny ponieść konsekwencje i zapłacić za przyjazd służb... a du.. powinna być siwa od pasa ... 🤬🤬🤬
Veloci
Veloci 06.03.2020, 13:07
A co one wzywały służby??? Same wlazły same zeszły. Wejście na dach budynku to nie przestępstwo? Być może wykroczenie ale też wątpie.
Ziomal
Ziomal 06.03.2020, 09:31
Ta szkoła to totalna porażka a jeśli chodzi o poziom to jak ktoś pisze, ze jest jakaś presja i trzeba się uczyć to chyba tam nie chodził. Totalna samowolka uczniów a Pan Szanowny Dyrektor powinien zapłacić za przyjazd służb natomiast rodzice pogratulować dzieciom pomysłowości .
Najpierw pomysl potem pisz
Najpierw pomysl potem pisz 06.03.2020, 22:54
treść tej adnotacji jest po prostu śmieszna...pogratulować pomysłowości?! chyba pan nie przeczytał swojej wypowiedzi zanim ją opublikował...zresztą dojrzałością mentalna to się pan nie odznacza. Tak naprawdę nauka to osobista sprawa każdego ucznia. Każdy odpowiada za swoja samorealizacje a podważalność zachowania Pana Dyrektora jest już całkiem nie na miejscu. Ta dygresja to po prostu jakaś kpina lepiej w ogóle nic nie pisać, jeśli komentarz ma tak wyglądać.
pamiętam to jeszcze
pamiętam to jeszcze 06.03.2020, 17:32
Jakieś 20 lat temu trzeba się było uczyć,a nawet jak się uczyłeś to specjalnie "przykręcali śrubę" żeby przygotować do studiów...także kułeś po nocach nie będąc ***em,a dostawałeś co najwyżej tróję.
~~~~ja
~~~~ja 07.03.2020, 06:19
20 lat temu? Co za bzdury z 30 lat temu Kromer trzymający niegdyś poziom zszedł na psy.
Na drzewa też nie wolno ..?
Na drzewa też nie wolno ..? 06.03.2020, 08:41
Od kiedy nie można na dach wychodzić ?

Kasia
Kasia 06.03.2020, 17:23
A od kiedy w szkole wolno wychodzić na dach???? Zastanów się co piszesz!!!!!
Anka S.
Anka S. 06.03.2020, 10:58
Pytanie mistrz....na swój dach wychodź sobie ile chcesz, możesz tam nawet spać.... Bosze... Widzisz i nie grzmisz.
Agnes
Agnes 06.03.2020, 05:49
Ja chodziłam do szkoly w Bieczu.aTez popalalam papierosy z koleżankami blisko szkoły po drugiej str ulicy .Byl a nadal jest to budynek mieszkalny z dużymi oknami,paliłyśmy na całego ....i okazało się ze to nasz profesor tam mieszka😉😊🤣
Adwokat
Adwokat 06.03.2020, 01:22
W ogólniaku chcą by uczniowie byli wyżej niż Kromer i byli wyżej niż Kromer i dziecięce marzenia się spełniają. A to co wyprawiają tam Nauczyciele to już podlega pod nękanie uczniów i powinni z urzędu zostać ukarani, bo psychika już ich nie wytrzymuje, co dopiero teraz zaczęło zbierać żniwa.
dsddd
dsddd 05.03.2020, 23:08
dobrze, że chłopy nie papowali dachu bo przysłaliby Formoze
adam1
adam1 05.03.2020, 22:39
To już nawet na dach nie wolno wyjść? Chyba nie ma tam żadnego zakazu
Adwokat
Adwokat 05.03.2020, 19:16
Kto ich tam wpuścił to powinien zostać ukarany i zapłacić za przyjazd służb ratunkowych.
ONA
ONA 06.03.2020, 08:11
weszły na dach bloku w którym mieszkam i zapewne wykorzystały moment kiedy ktoś wychodził z klatki
Psycholog
Psycholog 05.03.2020, 19:13
Wolno im wolność i Demokracja. Tylko że by narobiły problemów Rodzinie i Szkole, a jak by tak spadły, to było by że szkoła nie dopilnowała i ogromne odszkodowania, a kto samobójców dopilnuje, nawet jak to jest dziecięcy żart?!

Pozostałe