Uście Gorlickie. Pożar budynku drewnianego w centrum miejscowości.

  • 07.03.2020, 23:08
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Uście Gorlickie. Pożar budynku drewnianego w centrum miejscowości. fot. OSP Uście Gorlickie
Dzisiaj (7 marca) około godziny 22.50 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze jednego z budynków w miejscowości Uście Gorlickie, niedaleko ronda.

Ze wstępnych informacji wynika, że paliła się drewniana dobudówka przy domu mieszkalnym, znajdującego się przy drodze w kierunku Wysowej-Zdroju.

Do akcji zostały zadysponowane lokalne jednostki OSP oraz wozy gaśnicze z JRG Gorlice.

Przyczyny powstania ognia będą znane po oględzinach miejsca zdarzenia.

Wiecej informacji wkrótce.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 08.03.2020, 19:53
Dzięki OSP uratowano ogromne mienie, bardzo dobra robota.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 08.03.2020, 18:56
Powiem szczerze : dziękujmy że mamy strażaków ochotników i można na nich liczyć. Pozdrawiam mieszkaniec
xxx
xxx 08.03.2020, 20:25
To ich praca i mają za to płacone.
aaa
aaa 08.03.2020, 23:00
I co z tego? I tak można im po ludzku okazać wdzięczność, bo gdyby nie chcieli, to nie byliby ochotnikami.
Inkognito
Inkognito 08.03.2020, 14:51
Na stówę robota gegi
bo-szek
bo-szek 08.03.2020, 19:57
uważaj z oskarżeniami!! uważaj!
pikuś
pikuś 08.03.2020, 13:49
za dentystką. ostatnio grasuje chyba jakiś podpalacz bo i w innych miejscowościach były próby podpalenia benzyna itp. itd. trochę pseudo strażaków połapali kiedyś, ale mam swoje typy: zwłaszcza z uścia ruskiego. kryminalna dziś była na miejscu caddy srebrny.
Podatnik
Podatnik 08.03.2020, 13:22
Smieszy mnie pierwsze co to zdjęcia robione przez OSP chyba po to tam jada.... i chodzących 30 osób " turbo strażaków" Kto za to i na to płaci????
tk
tk 08.03.2020, 19:58
Zapraszamy do jednostki jak bo niedługo nie bedzie komy jechać .
To jest OSP czyli ochotnicy a jak ich niema to kto pojedzie TY?
xxx
xxx 08.03.2020, 00:39
Pewnie instalacja skoro dobudówka i zmienia się Polska drewniana na Polskę murowaną.
YYY
YYY 08.03.2020, 21:55
Zadna instalacja tylko podpalacz i do tego pomagacz,znam tą sytuację i nie pierwsze podpalenie tylko jak mu się uda to zrobi następne .

Pozostałe