Szpital odwołuje wizyty we wszystkich poradniach!

  • 13.03.2020, 10:21
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Szpital odwołuje wizyty we wszystkich poradniach!
Od dzisiaj (13 marca) Szpital Specjalistyczny w Gorlicach odwołuje wizyty we wszystkich poradniach.

Jednocześnie placówka informuje o możliwości uzyskania porad telefonicznych.

Informacja: 18 35 53 560 (533) lub bezpośredni kontakt z poradnią SPIS NUMERÓW TELEFONÓW

Tomasz Stasiowski

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pracownik Szpitala
Pracownik Szpitala 13.03.2020, 23:14
To nieprawda !!!!
https://www.szpital.gorlice.pl…
Gość
Gość 13.03.2020, 19:34
Proszę szanowną redakcję o potwierdzenie tej informacji u źródła!!!
Gosc
Gosc 13.03.2020, 15:00
A co z umowionymi wizytami? Tak jak poprzednicy podkreslam ze DODZWONIENIE SIE GRANICZY Z CUDEM. A na wizyte czekalem 3 miesiace i co teraz? Mogliby chociaz cos wiecej powiedziec bo pacjenci nie sa poinformowani szczegolowo tyle co portal umiescil. I rzeczywiscie wyglada to tak jakby nikt sie tym nie przejmowal a przez takie sytuacje szerzy sie zdenerwowanie i panika. Badzmy ludzmi!
eva
eva 13.03.2020, 13:58
Uzyskanie informacji telefonicznej heh , dodzwonić się graniczy z cudem a szary człowiek taki jak ja nie ma pojęcia co zrobić bo pilnie potrzebuję informacji a nikt po prostu nie odbiera telefonu
Ropiok
Ropiok 13.03.2020, 13:15
Ciekawe czy zamkną prywatne gabinety?
eks
eks 13.03.2020, 12:43
to zamykają tamto zamykają a nie ma żadnej informacji jak urząd miasta szykuje się na pojawienie się korony
Zainteresowana