Drodzy Czytelnicy zachęcamy do korzystania z czytelni online IBUK Libra i odbierania e-mailowo darmowych kodów do rejestracji konta.
Jeżeli chcesz otrzymać darmowy kod do platformy PWN IBUK Libra, wystarczy że napiszesz e-mail na adres [email protected], w temacie którego wpiszesz „Kod IBUK”, a w treści podasz swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej zarejestrowanej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach. W przeciągu 24 godzin, w wiadomości zwrotnej otrzymasz kod i instrukcję rejestracji w platformie IBUK Libra, gdzie będziesz mógł skorzystać z 2610 tytułów wykupionych przez gorlicką bibliotekę. Pośród nich znajdziesz literaturę popularno-naukową z zakresu dziedzin humanistycznych i ścisłych, beletrystykę, książki dla dzieci, a także literaturę faktu. Życzymy miłej lektury w domowym zaciszu.
Czytelników, którzy wybrali swoje kody jeszcze w 2019 roku, informujemy, że platforma przedłuża ich ważność na 2020 rok.
Serwis IBUK Libra znajdziecie pod linkiem: www.libra.ibuk.pl
Miejska Biblioteka Publiczna, im. Stanisława Gabryela, 38-300 Gorlice, ul. Jagiełły 1, tel. 18 352 19 62
Kontakt przez:
skype: mbpgor.promocja
www.mbp.gorlice.pl
www.facebook.com/MBPGorlice
www.youtube.com/MBPGorlice
www.twitter.com/MBPGorlice










![Kino Kolory | Repertuar na bieżący tydzień [7-14 listopada] Zdjęcie przedstawia plakaty filmów wyświetlanych w Kinie Kolory w Gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kino-kolory-repertuar-na-biezacy-tydzien-7-listopada-1762500885.jpg)
![Halo Tu Weekend. Obchody Święta Niepodległości, wystawy, konkursy i mecz [7-9 października 2025] zdjęcie przedstawia flagę Polski](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-halo-tu-weekend-obchody-swieta-niepodleglosci-wystawy-konkursy-i-mecz-7-9-pazdziernika-2025-1762499825.jpg)



![Zaginął 45-letni mieszkaniec Hańczowej [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia kolorowy portret mężczyny](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zaginal-45-letni-mieszkaniec-hanczowej-aktualizacja-1762435026.jpg)

![Emocje i rywalizacja podczas VII Drużynowej Spartakiady Wolontariatu [FOTO] zdjęcie przedstawia kilka osób na podium](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-emocje-i-rywalizacja-podczas-vii-druzynowej-spartakiady-wolontariatu-foto-1761216522.jpg)
![Zderzenie dwóch volkswagenów na Zawodziu. Akcja policji, 4 osoby zatrzymane [FOTO] Zdjęcie przedstawia dwa rozbite samochody, obok radiowóz policji](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zderzenie-dwoch-volkswagenow-na-zawodziu-1762156799.jpg)






![O krok od tragedii. Mercedes uderzył w renaulta, na przejściu były dzieci [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia rozbite pojazdy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-o-krok-od-tragedii-dk28-calkowicie-zablokowana-aktualizacja-1761747317.jpg)
![Policja poszukuje 14-letniej Aleksandry Sroki [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia kolorowe zdjęcie dziewczynki, obok napis zaginiona](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-policja-poszukuje-14-letniej-aleksandry-sroki-aktualizacja-1762416966.jpg)
![Gorlice. Kolizja na Zawodziu. Poważne utrudnienia w ruchu pojazdów [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia rozbity samochód](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-kolizja-na-zawodziu-foto-1761942447.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze