Więcej osób objętych nadzorem epidemiologicznym i na kwarantannie.

  • 20.03.2020, 14:48
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Więcej osób objętych nadzorem epidemiologicznym i na kwarantannie. fot. ilustracyjne / pixabay.com
Powiat Gorlicki podał nowe statystyki związane z sytuacją epidemiczną panującą w naszym regionie.

Statystyki z godziny 14, dnia 20.03.2020, przybyło 56 osób objętych nadzorem epidemiologicznym i 28 osób objętych kwarantanną domową, porównując to z danymi z 19.03.2020.

W powiecie gorlickim nie ma ani jednej osoby hospitalizowanej.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sanepid
Sanepid 21.03.2020, 03:31
Małe regionalne sklepy mogą być nosicielami różnych chorób i wirusów.
Damian
Damian 21.03.2020, 12:42
Widzę że masz udziały w jakimś dużym sklepie. I chcesz napedzic większą kasę.....
Inspektor
Inspektor 21.03.2020, 01:57
Zawsze kupuje się w sklepach co mają duży parking, to zaraza nie będzie się rozpowszechniać tak jak we Włoszech.
Łukasz
Łukasz 21.03.2020, 12:45
Czym większy parking, tym więcej ludzi w środku.... I większe ryzyko zarażenia... Więc wolę trochę mniejsze regionalne sklepy. Wolę spierać małe lokalne sklepy, niż duże zagraniczne markety....
Inspektor
Inspektor 21.03.2020, 17:08
Jak ktoś lubi kupować z drugiej ręki, to niech przepłaca.
Łukasz
Łukasz 21.03.2020, 20:46
Zawsze się kupuje z drugiej ręki... Chyba że pójdziesz typowo do producenta...
WOLĘ WSPIERAĆ Lokalnych PRZEDSIĘBIORCÓW. A że zagraniczne aktywa.
Aro
Aro 20.03.2020, 23:08
Mała statystyka dla tych co twierdzą, że nic się nie dzieje :

Dokładnie 3 tygodnie temu liczba zarażonych we Włoszech wynosiła 200 osób przy 5 zgonach
dziś jest 56 182 chorych i 4032 zgony
Anna
Anna 20.03.2020, 22:41
Kwarantannę mają ale po sklepach biegają bo pić trzeba...co gorsza otwarcie mówią,że są na kwarantannie ale już u nich byli sprawdzić a oni nie będą siedzieć...
Barbara
Barbara 20.03.2020, 21:12
Zdążyli chłopaki nawet się ze sobą pożegnać, pod blokami przy ulicy Kościuszki. Chyba ci co robią z osiedla patologie.
Stokrotka
Stokrotka 20.03.2020, 19:31
Dzisiaj widziałam w Liderze w Gliniku
Mama
Mama 20.03.2020, 17:33
Mam pytanie gdzie w gorlicach lub okolicy mozna kupic drozdze
Gorliczanin
Gorliczanin 20.03.2020, 20:59
Abc słowackiego cały magazyn
bob
bob 21.03.2020, 14:52
w liderze na strozowskiej
Gość
Gość 20.03.2020, 18:55
Biecz Przedmieście
Never
Never 20.03.2020, 16:54
A co z tym co uciekł dwa razy ze szpitala w Jaśle a jest z Gorlic?
Gosc
Gosc 20.03.2020, 19:09
Ma ujemny wynik. Nie jest chory.
Prezes
Prezes 20.03.2020, 16:19
APEL= Dajcie Prezesi zwolnienia, bo nie wytrzymacie tych strat.
Prezes
Prezes 20.03.2020, 15:39
Sam rozdaje zwolnienia, by nie trafić za długi za kratki.
Ja
Ja 20.03.2020, 15:39
I całe szczęście!!!

Pozostałe