W Dzień Dobry TVN o społecznej kwarantannie w Beskidzie Niskim i muzyce na żywo z klimkowskiej agroturystyki

  • 20.03.2020, 20:06
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Dorośli - Samolot
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na czas społecznej kwarantanny zakamuflowali się u nas warszawscy muzycy i aktorka Monika Mariotti. Efektem będzie muzyczny streaming i rozmowa w Dzień Dobry TVN między innymi o tym, jak można teraz spędzać czas w Beskidzie Niskim.

Od kilku dni w agroturystyce Nasza Polana w Klimkówce mieszkają i tworzą: Igor Spolski – lider i twórca zespołu Dorośli, Iza Lamik – wiolonczelistka w zespole Dorośli i aktorka Teatru Małego Widza w Warszawie oraz Michał Lamża – tymczasowy członek zespołu Dorośli, multiinstrumentalista, kontrabasista, pianista, a do tego kompozytor muzyki do spektakli teatralnych, który koncertuje z Julią Pietruchą, i który zrobił mastering i wyprodukował płytę naszego lokalnego chóru Ruty Uwite.

W Beskidzie Niskim spokoju od wielkomiejskiego zgiełku szuka również Monika Mariotti – aktorka teatralna i filmowa, wokalistka, podróżniczka, która występuje obecnie w spektaklach Spaghetti poloneze, Moja Nina, Kompleks Portonoya i przygotowuje się do premiery spektaklu Szaman.

Agroturystyka w Klimkówce od ubiegłego tygodnia jest więc również studiem nagrań, wszystko po to, byśmy mogli obejrzeć streaming w wykonaniu zespołu Dorośli, który odbędzie się już jutro (21 marca) o godz. 19, i który będziemy mogli zobaczyć TUTAJ.

A ponadto w najbliższą niedzielę (22 marca) w Dzień Dobry TVN będziemy mogli zobaczyć i posłuchać Moniki Mariotti, która jest pół Polką, pół Włoszką i będzie opowiadała o tym, jak teraz wygląda życie jej rodziny we Włoszech oraz jak ona sama spędza czas w Beskidzie Niskim, nie poddając się panice, a wykorzystując czas na poświęcanie się pasjom.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe