Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Małopolsce. Powiat nowosądecki na liście AKTUALIZACJA

  • 22.03.2020, 17:55
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Małopolsce. Powiat nowosądecki na liście AKTUALIZACJA Foto: ilustracyjne / www.freepik.com
Kilka minut temu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 64 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Cztery zakażone osoby pochodzą z Małopolski.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych czterech osób: młodej kobiety z powiatu nowosądeckiego, która będzie przebywała w izolacji domowej i mężczyzny w sile wieku z powiatu nowosądeckiego, który także będzie przebywał w izolacji domowej oraz mężczyzny w sile wieku z powiatu nowotarskiego, który przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie i mężczyzny z sile wieku z powiatu dąbrowskiego, który będzie przebywał w izolacji domowej. Ich stan jest dobry – poinformowało biuro prasowe Wojewody Małopolskiego.

Tym samym aktualnie zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 24 osób z województwa małopolskiego.

 


AKTUALIZACJA, 22.03.2020, godz. 21.40

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zarażeniach koronawirusem w Polsce. O 21:00 wydano komunikat o kolejnych siedmiu pozytywnych wynikach testów na obecność koronawirusa. Dziś odnotowano 98 przypadków, co oznacza, że liczba wzrosła do 634 osób

Barbara Ćmiech

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Inspektor
Inspektor 22.03.2020, 23:57
Jeszcze bardziej palcie w domu śmieciami, to nie takie zarazy będą na świecie. Ale wiadomo należy oszczędzać, kosztem własnego życia.
Iks De
Iks De 23.03.2020, 06:40
Kazdy Polak mowi o sobie (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)
Sanepid
Sanepid 22.03.2020, 21:31
Kupujecie dalej na bazarach i w sklepikach regionalnych, to ze zaraz nie wyjdziemy dożywotnio.

Pozostałe