Spełniają się marzenia gorlickich siatkarzy. GKPS zagra na szczeblu centralnym!

  • 27.03.2020, 20:13
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Spełniają się marzenia gorlickich siatkarzy. GKPS zagra na szczeblu centralnym! fot. facebook Michał Bąk
Ciekawe informacje dotyczące przyszłorocznych rozgrywek centralnej II ligi dotarły do środowiska siatkarskiego w województwach z Wydziału Rozgrywek PZPS.

Otóż, ze względu na brak możliwości dokończenia rozgrywek na wszystkich szczeblach, w związku z wyjątkową sytuacją panującą w kraju, podjęto decyzję jak poniżej:

zobacz: Komunikat Wydziału Rozgrywek PZPS

Zgodnie z tym Komunikatem, po 22 latach od założenia klubu, po trzech kolejnych wygranych sezonach I ligi Małopolskiej, GKPS Gorlice ma szansę wystąpić na szczeblu centralnym.

Wystarczy tylko potwierdzić udział drużyny w tych rozgrywkach i marzenia wielu pokoleń siatkarskich Gorlic się spełnią (a siatkówka w Gorlicach istniała na wysokim wojewódzkim poziomie jeszcze przed erą GKPS-u jako GKS Glinik Gorlice).

Zarząd klubu zapewnia wszystkich zainteresowanych, że zrobi wszystko, aby to marzenie się zrealizowało.

W związku z tym dziś wstępnie potwierdzono w Małopolskim Związku Piłki Siatkowej w Krakowie chęć udziału zespołu GKPS Gorlice w tych rozgrywkach.

Brawo GKPS. Brawo Gorlice !!!

źródło: gkps.pl

Tomasz Stasiowski

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kamil
Kamil 27.03.2020, 21:43
Brawo Panowie, Miasto musi się przyłożyć do tego żeby nie skończyło się podobnie jak z zespołem Pań kiedy miały możliwość gry na zapleczu kobiecej ligi siatkówki, ame zabrakło środków...GKPS!
Borys
Borys 28.03.2020, 07:25
Dokładnie!!! Granie samymi wychowankami już nie wystarczy. Gratulacje dla chłopaków i trenera. Panowie czas na wzmocnienia. Miasto musi pomoc !!!
Mariusz Wrazen
Mariusz Wrazen 27.03.2020, 20:27
GKPS 2 JEST!!! - Gratulacje

Pozostałe