Komunikat gorlickiego SANEPID-u. Bardzo ważne!

  • 30.03.2020, 11:12
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Komunikat gorlickiego SANEPID-u. Bardzo ważne!
Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje. Jest to informacja bardzo pilna i ważna!

KOMUNIKAT

Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gorlicach z dnia 30 marca 2020 r.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gorlicach zwraca się z prośbą do wszystkich osób,

Które począwszy od dnia 16 marca do 30 marca 2020 r. korzystały ze świadczeń NZOZ Sp z o.o. Ropa 680 o pilny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Gorlicach.

Telefony dostępne w godzinach od 7 do 19

18 353 73 43

Telefony kryzysowe czynne całą dobę:

574 684 605

604 754 433

lub poprzez Prezesa OSP Ropa – P. Artura Łukaszyka

506 155 156

Tomasz Stasiowski

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zdziwiony
Zdziwiony 31.03.2020, 22:09
A prościej będzie podać imię i nazwisko lekarza który przyjmował bo nie tylko w ropie on był.
A ludzie z Krygu i Libuszy łamią zasady kwarantanny chodzą sobie na zakupy do pewnego znanego sklepu w krygu
Zdesperowany klient NZOZ
Zdesperowany klient NZOZ 31.03.2020, 10:45
Czytajmy treść zawiadomienia ze zrozumieniem . Drugi ośrodek i apteka w Ropie są czynne - wiem bo byłem . A faktycznie taka nieodpowiedzialność powinna być ukarana . 0środek zdrowia dostaje na każdego pacjenta pieniądze i nieistotne czy przyjmuje pacjentów .Wystarczy popatrzeć na strony NFZ i przeczytać jakie to kwoty , pomnożone przez ilość zapisanych osób daje okrągłą sumkę , dlatego też doktorzy nie przyjmują pacjentów , a dodatkowo za poradę telefoniczną kasa też leci .
Ja
Ja 31.03.2020, 07:29
Nudny jest już ten korona virus i tak wiekszosc z nas będzie chora skoro twierdzimy że jest to az tak zaraźliwe przecież nie zamkniemy się w domach na zawsze a jak jest ktoś chory to traktowany jest jak przestępca lekarze niczemu nie są winni jedynie są narażeni. Jeśli inaczej myślicie to po co idziecie do nich jak trwogą to do boga
Ciekawy
Ciekawy 30.03.2020, 19:39
A co z osobami które w tym czasie były w aptece w ośrodku zdrowia?
Olx
Olx 31.03.2020, 20:21
Tez powinny się zgłosić do sanepidu
Gdzie oni są, zabrakło ich
Gdzie oni są, zabrakło ich 30.03.2020, 18:13
a tymczasem "nasza" pani poseł zniknęła, nie pozuje do żadnych zdjęć, nie przecina żadnej wstęgi?
halo, wstęgowicze, gdzie się rozmyliście?!
sara2020
sara2020 31.03.2020, 16:17
Pani pOseł? Balbala nic dobrego dla naszego regionu nie zrobiła i nie liczcie na to że coś zrobi. Tu liczy się tylko koryto.Z nam ją osobiście i współczuję wszystkim, którzy na nią głosowali.Tyle w temacie. Pozdrawiam wszystkich, którzy nie oddali na nią głosu.
Popek
Popek 30.03.2020, 13:29
Tak to jest jak lekarz jest nie odpowiedzialny.
Jego ojciec jest chory na koronawirusa to dlaczego nie poddał się domowej kwarantannie tylko dalej przyjmował pacjentów?
Za zarażenie pacjentów powinien doktorek odpowiadać

majkakosek
majkakosek 31.03.2020, 11:15
swiadomie narazil wiele ludzi na smierc i utratę życiea
Stasia
Stasia 31.03.2020, 00:09
Skrajna nieodpowiedzialnosc i to ma byc czlowiek wyksztalcony ukarac takiego i to tak zeby pamietal na dlugo!!!
Ww
Ww 31.03.2020, 20:23
Lekarz powinien świecić przykładem..A tu?? Czysta z premedytacją nieodpowiedzialnosc!!
Przemek
Przemek 30.03.2020, 18:09
A skąd wiesz czy ty albo twoja rodzina ma koronawirusa. Zacznij od siebie trollu
Stayley
Stayley 30.03.2020, 14:59
Nie dotyczy doktora g. Inny ośrodek drugi.
MrRed
MrRed 30.03.2020, 13:25
czy to oznacza NOWY przypadek zakażenia w regionie? nie można wprost? nowe podejrzenie? Urzędnicy, zacznijcie mówić prostym językiem, a nie językiem paragrafów.
Adam
Adam 31.03.2020, 07:14
A co jest niejasne dla Ciebie?
Fifa
Fifa 30.03.2020, 17:52
Chory lekarz przyjmuje pazientow w osrodku i jezdzi na wizyty domowe! Kto wie ile osob wysle na tamten swiat?!
All
All 30.03.2020, 13:05
Po co komentujecie jak nie macie nic mądrego do powiedzenia???
POlak
POlak 30.03.2020, 20:10
Komentarze powinny być już dawno temu zablokowane.
R
R 30.03.2020, 11:33
A co z osobami, ktore w tym czasie miały kontakt z pacjentami tego osrodla zdrowia.
Czy ktos do nich też dotrze, czy tylko skonczy się na pacjentach.

A od czego jest Osrodek zdrowia, ktory przyjmował pacjentów. Nie wie kto w tym czasie był w osrodku przyjmowany.
Bo apel ten jest jak najbardziej wskazany, bo niektorzy napewno byli w tym czasie w osrodku, ale nie na wizycie, wiec trzeba dotrzec do wszystkich osób.

Apel tez powinien być lokalny z megafonow po Ropie i okolicach Ropy.
Ja
Ja 30.03.2020, 13:05
Jeśli miało się kontakt z kimś z kto był to siedzi się w domu i obserwuje. Niekonieczne osoba będąca w ośrodku od razu jest chora. Dlatego najpierw trzeba dotrzeć do osób które mogły mieć kontakt z lekarzem i jest szansa że są zarażone. Ale one też będą objęte kwarantanna. Albo przejdą bezobjawowo albo będzie w poważnym stanie i dopiero zrobią testy.
poliak
poliak 30.03.2020, 12:55
Panie to jest Polska, osrodek nie ma pojecia kogo badał przez ostatni tydzien ale za to ksiadz prowadzi kartoteki kto go przyjal przez ostatnie 30 lat po koledzie zeby mogl podbijac stawke ceny pogrzebu.
vox
vox 30.03.2020, 13:48
W księgach parafialnych jest wszysko, a w dobie komputerów nie wiedzą kto był w osrodku zdrowia..

Pozostałe