#ochrońmygorlickichmedyków - pomóżmy razem w walce z koronawirusem!

  • 01.04.2020, 08:40
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

#ochrońmygorlickichmedyków - pomóżmy razem w walce z koronawirusem! fot. ilustracyjne / własne
„Postanowiłem napisać ten post w dobrej sprawie dla nas/was wszystkich!!! (...) ... zorganizujmy zbiórkę, by doposażyć być może naszą ostatnią drogę ratunku, czyli gorlicki Szpital!”

Tak swój post na facebooku rozpoczyna Gorliczanin, który w tym momencie przebywa za granicą. Pan Sebastian, jako osoba prywatna, Gorliczanin postanowił poddać pomysł zorganizowania akcji pomocy dla personelu naszego szpitala. 

W tym momencie ta oddolna inicjatywa nabiera rozgłosu, pojawiają się kolejne komentarze zainteresowanych czytelników i użytkowników facebooka, którzy przekazują i udostępniają post na swoich profilach. Liczymy, że nasz artykuł da przysłowiowego kopa tej akcji.

Będziemy informować o postępach w realizacji tego projektu.

Udostępniamy post pana Sebastiana i zachęcamy do przekazywania go dalej.

 

LINK DO ZRZUTKI ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ:
https://zrzutka.pl/z/ochronmygorlickichmedykow

Wpłat można dokonywać także bezpośrednio na konto Stowarzyszenia:
11 8795 0005 2001 0022 4578 0001
z dopiskiem „ochrońmy gorlickich medyków".

 

 

„Widziałem teraz informacje ze zbiórką ze stowarzyszenia Beskidzka Zima - na 15 respiratorów dla szpitala gorlickiego. juz podali nr konta. czy jest więc sens rozdzielać działania czy uderzamy tam - wspólnie?” – to jeden z komentarzy naszych Czytelników, który opublikowaliśmy.

Jesteśmy za połączeniem sił, nie od dziś wiadomo, że razem możemy więcej!

Tutaj link do drugiej akcji dedykowanej pomocy szpitalowi   >> KLIK <<

Tomasz Stasiowski

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Członek PO.
Członek PO. 03.04.2020, 01:18
Zawsze chciałem chronić medyków i zawsze chciałem by likwidować szkoły medyczne, ze względu bezpieczeństwa.
Bett
Bett 02.04.2020, 12:23
Ale niektóre komentarze są nie na miejscu
Nikt nie przewidział takiej epidemii żeby mieć w magazynie 1000 respiratorow pokrytych kurzem
One nie kosztują 2 zł
Chyba tak
Chyba tak 01.04.2020, 22:18
Na dachu solary za miliony monet, na korytarzu telewizory a teraz zbiórka na respiratory do szpitala bez oddziału zakaźnego na walkę z koronawirusem ? komuś się tu nieźle w p...okręciło w deklu
Ariel
Ariel 02.04.2020, 20:32
Przymusu do płacenia nie ma.
Ale nie życzę Ci, żebyś kiedyś doświadczył mega doznania niczym z matrixa, gdy pielęgniarka z telewizorem na głowie podłączy Cię do solara;)

Brak jest masek, kombinezonów, przyłbic i rękawiczek.
O respiratorach nie wspomnę.
Tr
Tr 01.04.2020, 19:06
Miasta nie stac na zakup respiratora ?
Te respiratory to ogolnie dla szpitala zeby byly w razie W czy dla chorych na koronowirusa ?
Oddzialu zakaznego chyba juz nie ma czy sie mylę ?
p_k
Ariel 01.04.2020, 21:09
Najbliższy zakaźny jest bodajże w Dąbrowie Tarnowskiej, dalej 2 szpitale krakowskie. Co się stanie, gdy będą przepełnione a w Gorlicach będzie 500 zachorowań?

We Włoszech chorzy leżą w halach sportowych i namiotach. Oby nam nie groził taki scenariusz.
Anna
Anna 01.04.2020, 22:10
Najbliższy szpital zakażny jest w Jaśle i w Nowym Sączu.
Tr
Tr 01.04.2020, 21:52
Ariel , chyba w Jasle i sie zastanawiam czy zamiast respiratorow nie lepiej srodki ochronne. Jak zachoruje to pod respirator taki chory i tak pojedzie do innego miasta.
Korona
Korona 01.04.2020, 17:19
Jazda w TICO to ryzyko, bo wiedzieli jaki wybierają zawód.
Joana
Joana 02.04.2020, 15:06
Człowieku o czym Ty piszesz zastanów się nad sobą i przeanalizuj istniejącą sytuację
p_k
Ariel 01.04.2020, 20:46
Na taki komentarz "rence mnie opadli jak makarony".

Zrozum człowieku.
Respiratorów, masek i rękawiczek lekarze i pielęgniarki nie przehulają w kasynach przy ruletce. Nie przegrają w black jacka, nie przepiją i nie zastawią w lombardzie.

Gdy zachoruje służba zdrowia, kto imć nicka Koronę podłączy do rurki? Szwagier?
Tr
Tr 01.04.2020, 21:57
Ariel , Korona sam sie podłączy do rurki ale od wydechu w TICO
Lj
Lj 01.04.2020, 12:34
I właśnie pan Sebastian wymyślił nowy podatek choć dobrowolny ale podatek. Jak to w tym momencie przebywa za granicą? Przecież od lat mieszka za granica
Sebastian
Sebastian 01.04.2020, 23:48
witam, naprawdę nie potrzeba słowa pan ;) czy wymyśliłem nowy podatek tak i nie... tak jeśli się dobrowolnie ktoś zgadza ?? nie nic się nie ponosi bo nikt nikogo nie zmusza do takowej wpłaty ? wydaje się to dość proste ... tak dokładnie co do dnia jestem w UK od lat 11 ? pozdrawiam
T
T 02.04.2020, 23:43
Podatek to obowiązek, więc nie może być dobrowolny, bo wtedy nie jest podatkiem.
Carmen
Carmen 01.04.2020, 11:35
Konkrety właśnie są
https://gorlice.naszemiasto.pl…
MrRed
MrRed 01.04.2020, 09:21
ok, no to do konkretów - na co dokładnie zbieramy (pewnie środki ochrony najbardziej potrzebne); może doposażenie kolejnych stanowisk na sytuacje krytyczne.
siepomaga - Gorlice, Burmistrz mile widziany,
ale dokładnie okreslic cel zbiórki i do przodu

wraca pytanie - czy szpital nadal wydziela materiał i można dołączać do akcji szycia maseczek i kombinezonów? bo ostatnio chyba szybko brakło materiału - są nowe dostawy?
Ol
Ol 01.04.2020, 09:58
Tak
Pytanie
Pytanie 01.04.2020, 11:40
widziałem teraz informacje ze zbiórką ze stowarzyszenia Beskidzka Zima - na 15 respiratorów dla szpitala gorlickiego. juz podali nr konta. czy jest więc sens rozdzielać działania czy uderzamy tam - wspólnie?
Odpowiedź
Odpowiedź 01.04.2020, 16:34
Też jestem za tym żeby działać wspólnie, może redaktor coś napisze żeby była jasność w temacie

Pozostałe