„Klasyka na wynos” - czemu nie?

  • 02.04.2020, 19:52
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Bibliotekarze czytają „Klasykę na wynos” | Zapowiedź | Joanna Kalisz-Dziki
loadingŁaduję odtwarzacz...
Co roku, drugiego kwietnia, w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Święto to zostało zainicjowane w 1967 roku, i od tamtej pory jego celem jest wspieranie czytelnictwa, a tym samym rozwijanie wyobraźni wśród najmłodszych.

Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna wychodzi z elastyczną inicjatywą i zaprasza na pierwsze części cyklu „Klasyka na wynos”, podczas którego usłyszycie interpretacje klasycznych utworów literackich w wykonaniu pracowników MBP w Gorlicach.

 

Drodzy Czytelnicy! Biblioteka jest zamknięta, ale my nie zamykamy się na Wasze potrzeby. Pracujemy, szukamy inspiracji, przede wszystkim nie zapominamy o Was!

Myśleliście, że odpuścimy Wam obowiązek lektury? Nic z tego :) Zapraszamy do obejrzenia i odsłuchania cyklu „Klasyka na wynos”, podczas którego bibliotekarki i bibliotekarze MBP w Gorlicach czytają dla Was fragmenty klasycznej literatury dla dzieci, młodzieży i dorosłych. - zachęcają pracownicy MBP w Gorlicach.

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

Justyna Miarecka

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

diXI
diXI 03.04.2020, 22:02
Fajna alternatywa :) bardzo się cieszę z takich inicjatyw. Wszyscy gramy #doJednejBramki :)
Bibliotekarka
Bibliotekarka 02.04.2020, 20:54
Biblioteka jak nie zmieni wydań to straci czytelników, bo nikt moli nie będzie znosił do domu, a jak na Gorlice to bibliotekarki się nudzą na zapleczach, bo bibliotek jest stanowczo za dużo.

Pozostałe