Już 161 osób wsparło akcję #ochrońmygorlickichmedyków. Jaki jest już efekt?

  • 03.04.2020, 14:23
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Już 161 osób wsparło akcję #ochrońmygorlickichmedyków. Jaki jest już efekt?
Od ponad dwóch dni Gorliczanie organizują pomoc w ramach akcji zapoczątkowanej przez Sebastiana Chrzana, jej celem jest zakup najpotrzebniejszych środków ochrony osobistej dla gorlickiego personelu medycznego. Mówiąc najpotrzebniejszych, trzeba powiedzieć to głośno i wyraźnie, że są to środki konieczne, aby ludzie niosący pomoc mogli sami ochronić się przed zarażeniem koronawirusem.

O rozpoczęciu tej oddolnej akcji pospolitego ruszenia pisaliśmy w osobnym artykule - >>>KLIK<<<

48 godzin zbiórki dało efekt w postaci zebranych ponad 17 tysięcy złotych (34% całej sumy). Organizatorzy akcji wzięli sobie za cel kwotę 50 tysięcy złotych. Im wcześniej zostanie zebrana tym wcześniej sprzęt ochrony osobistej, trafi do medyków.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Kliknij w poniższy baner >>>

Wpłat można dokonywać także bezpośrednio na konto Stowarzyszenia „Sprawne Smoki” w Gorlicach:
11 8795 0005 2001 0022 4578 0001
z dopiskiem „ochrońmy gorlickich medyków".

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PRECZ
PRECZ 06.04.2020, 08:04
super fajnie tylko czemu prywatne osoby musza winansować zakupy do szpitali?gdzie jest rząd???gdzie premier gdzie prezes i ich obiecanki???..a rząd w piątek przelał rydzykowi 1milion złotych na odkarzanie radia....tak wygląda sprawiedliwośc w POLSCE
Ola
Ola 04.04.2020, 10:23
Chyba zartujecie, samorządy wywalają kase na rozne pierdoły albo buble, nie doposażą szpitala a ja mam fundowac srodki ochrony dla lekarzy ktorzy zarabiają krocie.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 04.04.2020, 04:09
Wszyscy zbieramy pieniądze żeby pomóc. Sam wpłaciłem małą kwote. Szybko zmieniłem zdanie bo sytuacji jaka mnie spotkała. Przyszedłem do znajomego. Zaczęliśmy rozmawiać. Nagle do domu wraca brat znajomego z narzeczoną ktora pracuje w Gorlickim szpitalu. Narzeczona przeniosła w prezencie koledze maseczke, duży płyn do dezynfekcji rąk. Po czym powiedziała że w szpitalu mają dość. Więc teraz chcialbym zapytać. Co tutaj w ogóle się dzieje? Wpłacam pieniądze po to żeby rodzina pracownika miala wyposażenie do dezynfekcji, której nawet mi brakuje?
Olga
Olga 05.04.2020, 21:49
Z calym szacunkiem ale to co zrobila narzeczona kolegi to byla zwykla kradziez. Moja mama rowniesz pracuje w szpitaku w Gorkicach,ludzie szyja maseczki ktirtch tam brakuje,srodki ochrony sa znikome wrecz zerowe...ludzie boja sie isc do pracy,zaczyna wszystkiego brakowac miedzy innymi przez takie osoby ktore poprostu kradna te rzeczy ze szpitala.
Gorlice 2020
Gorlice 2020 03.04.2020, 22:53
Zaraza przejdzie dopiero wtedy, jak wszyscy zostaną w domach przez miesiąc, ale to jest niemożliwe z różnych powodów.
xxx
xxx 03.04.2020, 17:59
niech wszyscy oddadzą 500+ , będzie kasy dość na potrzeby szpitali
Yt
Yt 03.04.2020, 15:04
Jest to jakoś potwierdzone ? Czy pieniądze nagle znikną z właścicielem ?
Never
Never 04.04.2020, 00:03
Nie idą pieniądze na konto żadnego właścieciela! Czytaj uważnie i nie pisz bzdur i pomówień!!! Wpłacać można na konto Stowarzyszenia Sprawne Smoki lub konto Fundacji Beskidzka Zima. A te przekażą pieniądze do szpitala. !!! W Stowarzyszeniach jest prowadzona księgowość i wszystko jest na rachunku bankowym !!!

Pozostałe