Krew na wagę złota! Leśnicy z Nadleśnictwa Łosie przyłączyli się do akcji.

  • 22.04.2020, 20:03
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Krew na wagę złota! Leśnicy z Nadleśnictwa Łosie przyłączyli się do akcji. fot. Nadeśnictwo Łosie
Odpowiadając na ogólnopolski apel centrum krwiodawstwa, leśnicy z Nadleśnictwa Łosie przyłączyli się do akcji oddawania krwi zainicjowanej przez Generalną Dyrekcję Lasów Państwowych.

 

Mając na uwadze ogromne potrzeby polskich placówek medycznych, które wynikają m.in. z rozprzestrzeniania się wirusa SARS-COV-2, w miniony poniedziałek (20 kwietnia) aż sześciu pracowników na czele z Nadleśniczym udało się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, oddział w Gorlicach.

Mamy nadzieję, że nasza krew przyczyni się do powrotu do zdrowia wielu chorych, którzy w przyszłości będą potrzebować transfuzji.

Nie zapomnieliśmy także o pracownikach służby zdrowia, którym przekazano materiały promocyjno-edukacyjne o lasach Beskidu Niskiego. Mamy nadzieję, że umilą im ten trudny dla nich czas, jaki poświęcają na ratowanie zdrowia i życia pacjentów.

Postanowiliśmy także, że nasza akcja będzie miała charakter cykliczny tzn. minimum raz w roku chętni pracownicy Nadleśnictwa będą oddawać krew z przeznaczeniem na ratowanie życia Polaków! - podkreślają pracownicy Nadleśnictwa Łosie.

Brawo za postawę! Pamiętajmy, że w obecnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa i wzrastającą liczbą osób hospitalizowanych, krwi zaczyna brakować.

 

źródło i zdjęcia: Nadleśnictwo Łosie

Justyna Miarecka

Zdjęcia (4)


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jawol
jawol 28.04.2020, 16:13
jak się nazywa żona popa?? poparzona!!! a jak się nazywa zona draba??? drabina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hhahaaaa
leśny dziadek
leśny dziadek 23.04.2020, 04:07
Szlachetna postawa, ale oni pracują w lesie i większość z nich ma boreliozę. Chorobę zakaźną, którą można się zarazić nie tylko od kleszcza ale również przez krew.
diXI
diXI 23.04.2020, 08:35
Do @leśny dziadek.

ale bredzisz..........
Ola
Ola 22.04.2020, 20:28
Super ?? ściskam Was mocno!

Pozostałe