Róża. Królowa naszych ogrodów. Co powinieneś zrobić dla niej wiosną?

  • 13.05.2020, 08:18
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Eko-Tech przedstawia. Róże - pielęgnacja na wiosnę.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jak pielęgnować róże na wiosnę, by cieszyły oko w następnych miesiącach? Co trzeba zrobić i jakie róże wybrać do swojego ogrodu i czy warto posadzić te doniczkowe na balkonie? Na te pytania odpowiada ekspert i miłośnik królowej kwiatów, Maciej Ćwik.

 

Szkółka Kwiatowa RosaĆwik z Poznania jest wyłącznym dystrybutorem róż dla gorlickiej firmy Eko-Tech, która specjalizuje się w sprzedaży kwiatów i krzewów na naszym rynku.
 

Najważniejsze czynności, jakie powinniśmy zrobić przy różach wiosną to cięcie. Jest ono zależne od rodzaju róży, czy mamy różę rabatową, czy okrywową, czy może wielokwiatową, czynność ta różni się - rozpoczyna pan Maciej.


Termin ten może być jednak jedynie wskazówką, nie powinniśmy się go sztywno trzymać, gdyż ostatnie kilka sezonów doskonale pokazało, że pogoda jest nieprzewidywalna i wiosna „przychodzi” wtedy, kiedy tego chce, a nie wtedy kiedy wskazuje na to data w kalendarzu.

Jak przycinać róże okrywowe, rabatowe, czy wielokwiatowe? Jaka jest technika cięcia tych kwiatów? Co należy zrobić, by dało to najlepsze efekty?

Wszystkie najważniejsze odpowiedzi znajdziecie w krótkim filmie instruktażowym firmy Eko-Tech w Gorlicach, która oferuje wszystkie najlepsze odmiany kwiatów i krzewów w najlepszych cenach w regionie.

 

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe