Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260

Piątek. Codzienny raport związany z epidemią koronawirusa. (AKTUALIZACJA - g. 17.35)

Podziel się
Oceń

Najważniejsze doniesienia publikujemy w jednym miejscu. 22 maja >>>

 

Podsumowanie 22 maja >>> godz. 17.35 >>> Liczba zakażonych koronawirusem: 20 619/982 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). 476 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia, dwa nowe w Małopolsce, chłopiec z powiatu chrzanowskiego oraz młody mężczyzna z powiatu limanowskiego. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1167 osób.

Mamy 29 ozdrowieńców, to mężczyźni w wieku od 5 do 95 lat, w tym cztery osoby z powiatu limanowskiego. Aktualnie w Małopolsce mamy 707 ozdrowieńców.

W ciągu doby wykonano ponad 22,3 tys. testów na koronawirusa.

W powiecie gorlickim kwarantanną objętych jest 103 osoby, a nadzorem epidemiologicznym 22 osoby.

 


 

godz. 17.35

Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 13 kobiet i 12 mężczyzn, w wieku od 5 do 95 lat, z Krakowa (4 osoby), powiatu brzeskiego (6), bocheńskiego (5), limanowskiego (4), myślenickiego (3), wielickiego (2) oraz nowotarskiego (1), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 707 ozdrowieńców.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnej osoby. To młody mężczyzna z powiatu limanowskiego, który aktualnie przebywa w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1167 osób.

W załączeniu przesyłamy również aktualne dane dotyczące działań związanych z koronawirusem w województwie małopolskim.

- WSSE w Krakowie

 

godz. 17.33

 

godz. 14.14

 

godz. 13.40

 

godz. 13.30

 

godz. 11.34

 

godz. 11.02

 

godz. 10.03

Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 4 mężczyzn, w wieku od 31 do 52 lat, z Krakowa, którzy byli hospitalizowani. W sumie w Małopolsce mamy 682 ozdrowieńców.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnej osoby. To 10-letni chłopiec z powiatu chrzanowskiego, który aktualnie przebywa w izolacji.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1166 osób.

- WSSE w Krakowie

 

godz. 10.01

 

godz. 9.00

 

godz. 7.30

.


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Zdjęcie przedstawia dwa rozbite samochody, obok radiowóz policji Zderzenie dwóch volkswagenów na Zawodziu. Akcja policji, 4 osoby zatrzymane [FOTO] Dzisiaj (3 listopada) kilka minut przed godz. 9 na gorlickim Zawodziu doszło do groźnie wyglądającego zderzenia drogowego.Data dodania artykułu: 03.11.2025 08:50Liczba komentarzy artykułu: 8Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6Zdjęcie przedstawia Zakłada Uzdatniania Wody. Góra nie chce przyjść do Mahometa, Mahomet musi udać się do góry. Sprawa Klimkówki w Warszawie Pisma, petycje, zebrania lokalnej społeczności i władz, presja medialna... Choć RZGW w Rzeszowie zapewnia, że wszystko jest w porządku, to chyba sam w to nie wierząc zaproponował jednak inną niż czasochłonna zmiana algorytmu gospodarowania wodą metodę na rozwiązanie problemu Klimkówki. Nie zmieniło się jednak nic: w okresie suszy pozbywamy się wody ze Zbiornika w tempie 2m3/s. Do akcji wkracza więc MPGK w Gorlicach, adresując pismo do zarządu głównego PGW Wody Polskie.Data dodania artykułu: 14.11.2025 12:06Liczba komentarzy artykułu: 6Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5zdjęcie przedstawia kobietę, która trzyma w palcach jabłko w kształcie serca Podcasty młodych o zdrowiu - uczennice Kromera o tym, jak żyć zdrowiej [PODCAST] Uczennice I Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Kromera w Gorlicach nagrały podcast, który pokazuje, że o jedzeniu można mówić ciekawie i bez nudy. „Śniadaniówka pod lupą. Jedz na zdrowie” to pomysł trzech licealistek – Wiktorii Szymańskiej, Julii Kulki i Gabrieli Guzik, które postanowiły sprawdzić, co naprawdę warto jeść rano, żeby mieć energię, dobry humor i głowę pełną pomysłów.Data dodania artykułu: 12.11.2025 08:32Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5
Reklama15, 16 listopada 2025 - Ekspedycja Słodkości, Ekspedycja Orientalna, DARMOWE DMUCHAŃCE - Arena Gorlice
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: wowaTreść komentarza: Wybić do jednego i na ukraine im oddać na czapki, bo stamtąd przybyły po 800+ i prace na podwórku, ale nie na uwięzi cyt. ,,a to, co to, przyczesane troszkę, bo na noc zakładają obrożke", tak chce się im pracować. Pojeść za darmo, pobawić się i tyle. PozData dodania komentarza: 15.11.2025, 19:27Źródło komentarza: Dlaczego wilki mogą podchodzić pod domy? Niepokojące sygnały z Męciny WielkiejAutor komentarza: liliTreść komentarza: Skąd wiadomo,że pieska zagryzł wilk?. może jakiś inny pies.Data dodania komentarza: 15.11.2025, 17:55Źródło komentarza: Dlaczego wilki mogą podchodzić pod domy? Niepokojące sygnały z Męciny WielkiejAutor komentarza: ZenTreść komentarza: Czorsztyn pełny, Rożnów pełny, Solina pełna a Klimkówka pusta już któryś rok z rzędu.Data dodania komentarza: 15.11.2025, 14:25Źródło komentarza: Góra nie chce przyjść do Mahometa, Mahomet musi udać się do góry. Sprawa Klimkówki w WarszawieAutor komentarza: HektorTreść komentarza: Jakoś nie słychać, żeby Bałbała Bałtuś walczyła o sprawę Klimkówki... Ahaaaa, no bo to nie jest ważna spława dla mieszkańców Gorlic, ważne są nienałodzone dzieci, tęczowe piątki, Smoleńsk, czyli spławy mające kolosalny wpływ na standard życia w naszym mieście. A jakaś tam woda w kłanie zdatna do picia, phi! Po co to komu? Niech se lud nakupi butelek 5 litłowych z wodą złódlaną i jakoś to będzie. Tu jest Polska przecież!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 10:25Źródło komentarza: Góra nie chce przyjść do Mahometa, Mahomet musi udać się do góry. Sprawa Klimkówki w Warszawie
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego