Dlaczego o tym piszę? Otóż kolejny raz mamy szansę pokazać siłę i wywalczyć jeszcze lepszy i bardziej rozbudowany plac zabaw dla przedszkolaków z Klęczan. Bowiem stawką w konkursie jest sponsorowany przez markę NIVEA plac zabaw o wartości 250 000 zł. Słownie dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych.
Grzechem było by przepuścić taką okazję - nie uważacie?
Już nie raz pokazaliśmy, że jeśli chcemy to potrafimy się zmobilizować i zawalczyć wspólnie w słusznym celu. Zróbmy to dla dzieciaków, niech dostaną coś w rodzaju rekompensaty za przymusową przerwę w zajęciach i spotkaniach z rówieśnikami.
Cała ta sytuacja na pewno ma na nich negatywny wpływ. Kto ma dzieci, ten doskonale wie...
Można sądzić że, jeśli uda się wygrać ten plac zabaw to najmłodszym poprawią się humorki. Warto zawalczyć dla każdego uśmiechu!
Uderzając w dzwony lokalnego patriotyzmu apeluję.
Ludziska! Głosujcie, pomóżcie.
Jak to zrobić?
Kliknij w link: podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/178-zagorzany
Jak oddać głos?
1. Zarejestruj się na stronie organizatora, trzeba tam podać imię nazwisko i maila, zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych (wystarczy pierwsza zgoda) potwierdzić rejestrację.
2. Potem wejdź na maila i potwierdź jeszcze raz. Gotowe, można już można głosować!
W tym celu u góry strony wejdź w zakładkę „Ranking”
3. Zjedź niżej i wyszukaj Zagórzany – oddaj głos potwierdź że nie jesteś robotem. Głos będzie oddany gdy otrzymasz taki komunikat.
Z jednego adresu e-mail można głosować raz dziennie.
Do dzieła rodacy. Niedługo Dzień Dziecka. Sprawmy radość przedszkolakom!
O wcześniejszej akcji pisałem tutaj >>> Lokalno-patriotyczny apel o żartobliwej formie. Pomóżmy dzieciom z Klęczan zdobyć plac zabaw.







![Dzieci rozświetliły choinkę a potem przywitały św. Mikołaja na gorlickim Rynku [FOTO] zdjęcie przedstawia mikołaja z dziećmi](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-dzieci-rozswietlily-choinke-a-potem-przywitaly-sw-mikolaja-na-gorlickim-rynku-foto-1764954209.jpg)



![Darmowe świąteczne pocztówki do odebrania w Mieście Światła [VIDEO] Zdjęcie przedstawia pocztówki świąteczne](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-darmowe-swiateczne-pocztowki-do-odebrania-w-miescie-swiatla-video-1764927672.jpg)
![Co zrobić, by powstrzymać lawinę odpadów? Ważne wnioski z konferencji w Gorlicach [FOTO] Zdjęcie przedstawia publiczność oraz starostę Marcina Krzemińskiego](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-co-zrobic-by-powstrzymac-lawine-odpadow-wazne-wnioski-z-konferencji-w-gorlicach-foto-1764923714.jpg)
![Halo Tu Weekend. Mikołajkowy weekend w powiecie gorlickim [5-7 grudnia 2025] zdjęcie przedstawia mikołaja z reniferami na rynku w Gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-halo-tu-weekend-mikolajkowy-weekend-w-powiecie-gorlickim-5-7-grudnia-2025-1764876959.jpg)

![Hala namiotowa zawaliła się pod naporem śniegu. Drzewa przy ul. Bieckiej połamane [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia straż pożarną](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-hala-namiotowa-zawalila-sie-pod-naporem-sniegu-drzewa-przy-ul-bieckiej-polamane-foto-video-1763897512.jpg)




![Gorlice. Kolizja na ul. Stróżowskiej. Droga do Mszanki zablokowana [FOTO] zdjęcie przedstawia uszkodzone pojazdy podczas kolizji](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-kolizja-na-ul-strozowskiej-droga-zablokowana-foto-1763754618.jpg)
![Znaleziony niedaleko wieży widokowej. Miał zaledwie 31 stopni temperatury ciała [FOTO] Zdjęcie przedstawia wychłodzonego mężczyznę oraz radiowóz](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-znaleziony-przy-wiezy-widokowej-w-desznicy-mial-zaledwie-31-stopni-temperatury-ciala-1764061280.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze