Bobowa. Zdarzenie drogowe na ul. Grunwaldzkiej. Są ranni. AKTUALIZACJA

  • 28.05.2020, 09:33
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Bobowa. Zdarzenie drogowe na ul. Grunwaldzkiej. Są ranni. AKTUALIZACJA fot. bobowa24
Dzisiaj (28 maja) około godziny 8.50 służby drogowe zostały poinformowane o zderzeniu pojazdów na ul. Grunwaldzkiej w Bobowej.

 

Na miejscu pracują strażacy z OSP Bobowa oraz JRG Gorlice, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie nie są znane przyczyny tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Zmiażdżony jest bok samochodu osobowego od strony kierowcy oraz przód pojazdu dostawczego. Aby wydobyć poszkodowanych z osobówki, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Osoby podróżujące seatem są pod opieką zespołów ratownictwa medycznego.

Ruch na drodze wojewódzkiej nr 981 w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. Utrudnienia potrwają co najmniej kilkadziesiąt minut.

Źródło i więcej zdjęć: bobowa24.pl


AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca seata włączając się do ruchu z pobocza i wykonując manewr zawracania na drodze, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w tym samym kierunku dostawczemu mercedesowi. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego ranny został kierowca seata i jego pasażerka. O dalszym postępowaniu w tej sprawie, policjanci zadecydują po uzyskaniu opinii lekarskiej dotyczącej stanu zdrowia poszkodowanych.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe