#hot16challenge2. Burmistrz rapuje!

  • 28.05.2020, 13:16
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

#hot16challenge2 - Rafał Kukla - burmistrz Gorlic
loadingŁaduję odtwarzacz...
Hot16Challenge opanowało polski Youtube. Do akcji dołączają kolejne gwiazdy muzyki, ludzie kultury czy polityki. Swoją „gorącą 16” nagrał nawet... Burmistrz Gorlic Rafał Kukla.

Hot16Challenge - o co chodzi?

Hot16Challenge wystartowało po raz pierwszy w 2014 roku i zaczęło się od 16-wersowej zwrotki rapera Solara i nominowania przez niego kolejnych artystów do nagrania „gorącej 16”.

Nominowane gwiazdy miały 72 godziny na odpowiedź, a wyzwanie przechodziło na kolejnych hip-hopowców. W tym roku Solar postanowił reaktywować akcję, dodając do niej jednak bardzo ważną zasadę - wszyscy uczestniczący wspierają lekarzy walczących z COVID-19 i promują charytatywną zbiórkę na stronie Siepomaga.pl

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

barosky
barosky 29.05.2020, 18:10
zwracam honor droga redakcjo!
janusz korwin-mikke
janusz korwin-mikke 29.05.2020, 12:11
uważam, że Burmistrz powinien wziąć się do pracy, a nie do taniego sposobu na zjednywanie sobie młodego elektoratu.
Aga
Aga 29.05.2020, 09:07
super!....." a jak trzeba nie ruszy d-pu" THE BEST.
Gorliczanin
Gorliczanin 29.05.2020, 08:22
Wpis absolutnie nie polityczny!!
Panie Burmistrzu super, naprawdę fajnie Pan to zrobił.
Fan grzywki Rafała K
Fan grzywki Rafała K 29.05.2020, 06:41
Fajny ten wasz burmistrz, kiedy trzeba to z dystansem, a kiedy nie, to i przy.....i.
medyk
medyk 29.05.2020, 06:20
Brawo brawo szacunek Panie Burmistrzu.
Lokatorka
Lokatorka 28.05.2020, 22:49
Popieram, ale niech pan Burmistrz zajmie się Szeryfem Stanisławem z Kościuszki, który wtrąca się w każdego, bo nie ma własnego życia i własnych problemów.
barosky
barosky 28.05.2020, 20:56
nie skomentuję tego nawet....
Xxx
Xxx 28.05.2020, 20:54
Rewelka
Tuwim
Tuwim 28.05.2020, 20:46
Super, życzę dalszego zapału dla dobra naszego miasta
Piotr
Piotr 28.05.2020, 20:17
Dobra robota tak trzymać panie Rafale BRAWO
Mig
Mig 28.05.2020, 19:02
Brawo..
Młodzi zza granicy i większych polskich miast pozdrawiają. Szkoda tylko, że wszyscy zapomnieli o nas. A nie, przepraszam, są przecież super-stanowiska ślusarz, tokarz, pracownik budowlany, operator łopaty itp.
pracodawca
pracodawca 30.05.2020, 16:16
do Mig a możesz zdradzić kolego jaki masz zawód jakie kwalifikacje , może znajdę Ci coś lepszego niż łopata
mieszkaniec
mieszkaniec 28.05.2020, 18:15
Bez przesady - weźcie się za robotę - na przykład wywiezienie syfu z Rafinerii bo tu żaden medyk nie pomoże jak to wszystko pier...
Wyborcy
Wyborcy 28.05.2020, 16:59
Lepiej mu to wychodzi niż Burmistrzowanie.
Iks De
Iks De 28.05.2020, 16:19
Żenujące
Prawie gorliczanka
Prawie gorliczanka 28.05.2020, 16:19
Super,gratuluje odwagi
Madry
Madry 28.05.2020, 16:16
Jaki burmistrz taki rap...
Ja
Ja 28.05.2020, 14:27
Brawo Panie Rafale, ktoś wreszcie z dystansem jeszcze raz brawo pozdrawiam.

Pozostałe