Sprawdź, jakie książki polecają na czerwiec gorliccy bibliotekarze

  • 29.05.2020, 10:35
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Sprawdź, jakie książki polecają na czerwiec gorliccy bibliotekarze
Na liście jak zwykle mnóstwo ciekawych propozycji. Sami zobaczcie!

Jolanta Stawiarska zaprasza do przeczytania dwóch książek: Dziewczyny ocalałe. Kobiety, które przetrwały Holocaust Anny Herbich oraz thrillera Bezwład, którego autorką jest Jessica Barry.

Anna Nigborowicz, najmłodszym czytelnikom poleca wzruszający picturebook Małe sówki autorstwa Martina Waddella.

Tomasz Hryc, wszystkim zainteresowanym lokalną historią proponuje lekturę książki Romana Frodyma Cmentarze wojenne z I wojny światowej. Gawęda przewodnicka. Gorlice – Pilzno – Łużna.

Grażyna Zastępa w tym miesiącu poleca dwie książki: Odłóż tę książkę i zrób coś dobrego Małgorzaty Chmielewskiej oraz Chciwość. Na co byłoby cię stać? Marca Elsberga.

Bożena Dykla również rekomenduje do lektury dwa tytuły: Masz wiadomość autorstwa Agaty Przybyłek oraz Malinowa trufla Iwony J. Walczak.

Bartłomiej Kiełtyka, zachęca do lektury autorskiej wizji Europy nakreślonej przez Jurija Andruchowycza w książce Diabeł tkwi w serze.

Natalia Karasińska poleca książkę Historia górnictwa. Technika, mechanizacja, elektryfikacja, autorstwa Stefana Gierlotki.

Wypożyczalnia dla Dorosłych na czerwiec poleca książki z działu Poezja.

Bibliotekarze zachęcają również do dalszego korzystania z czytelni online IBUK Libra, do której dostęp możecie uzyskać, kontaktując się z MBP i odbierając darmowy kod. Więcej informacji o tym, jak to zrobić znajdziecie TUTAJ.

Źródło info: MBP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe