Łużna. Oszustwo przy zakupie wirtualnej broni.

  • 03.06.2020, 10:18
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Łużna. Oszustwo przy zakupie wirtualnej broni. Foto: ilustracyjne/pixabay.com
Do mundurowych z Gorlickiego zgłosił się mężczyzna, który został oszukany podczas internetowych zakupów na jednym z portali społecznościowych.

 

Mieszkaniec Łużnej chciał kupić wirtualną broń za blisko 300 złotych, której mógłby używać w czasie internetowej gry.

Niestety sprzedawca nie wywiązał się z umowy i pomimo przelewu, który otrzymał za zakupy, kupujący nie otrzymał zamówionego wirtualnego towaru ani zwrotu kasy.

Policjanci z komisariatu w Bobowej zajmują się już tą sprawą i wyjaśnianiem okoliczności oszustwa.

Źródło info: KPP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ks.
Ks. 03.06.2020, 21:10
Broń chciał kupić po to by się bronić przed ludźmi i lepiej że doszło do oszustwa, niż by miało dojść do tragedii, nawet pewnie nie miał zezwolenia, a była to prowokacja Policji.
Aa
Aa 04.06.2020, 06:36
Człowieku wirtualną broń...
platru
platru 03.06.2020, 15:29
I dobrze a ci wielcy znawcy na emeryturce w komentarzach mogą sie troche uspokoić bo ich to nie dotyczy i lepiej niech nic nie mówia niż mają pisać takie głupoty


pozdrawiam!!
plati.ru
plati.ru 03.06.2020, 15:17
bardzo dobra postawa obywatela a tych starych pryków niech pier..... nie powiem bo mnie zablokujom powodzenia z walkom z takimi
pampalena
pampalena 03.06.2020, 15:16
pozdrawiam.
Knauf Goldbaum zaprawy murarskie peel
Knauf Goldbaum zaprawy murarskie peel 03.06.2020, 14:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

~~~~ja
~~~~ja 03.06.2020, 14:22
Dlaczego nikt nie pisze, że bezpieczne zakupy to zakupy za pobraniem?
No, niestety jak widać nie wszystko tak się da kupić poza tym nawet za pobraniem nie ma 100% pewności co dostaniemy.

Pytanie w jaki sposób zapłacił jeżeli był to zwykły przelew z konta na konto bez pośrednictwa portali umożliwiających płatności i konto odbiorcy w Polsce (to powinien sprawdzić przed przelaniem kasy) to oszustwo szybkie i łatwe do udowodnienia a oszust do namierzenia chyba że konto "na słupa" to wtedy D**A.
~~~~ja
~~~~ja 04.06.2020, 05:13
No co ty poważnie to wirtualny przedmiot? Uratowałeś mi życie, gdyby nie to nigdy bym się nie zorientował o co chodzi. Zarówno ten jak i poprzedni komentarz zaczynał się od ironii (zarówno w tym jak i poprzednim komentarzu).
Kkk
Kkk 03.06.2020, 15:31
Pobranie, za wirtualny przedmiot.. Najbezpieczniejszy zakup 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
fabianogaren
fabianogaren 03.06.2020, 13:28
Przykra sytuacja, że starym dziadom się nudzi na emeryturze i piszą jakieś bezsensowne komentarze, nie wiedząc dokładnie o co chodzi w sprawie.
Barosky
Barosky 03.06.2020, 14:31
To mówisz że w domu na klim.... E masz dostęp do wi-fi pewnie masz w słuchawce...
fabianogaren
fabianogaren 03.06.2020, 15:02
Naucz się pisać, bo nikt raczej nie zrozumie twoich wypocin.
balonmanes
balonmanes 03.06.2020, 13:28
no i prosze bardzo taki sprytny niby oszust internetowy a zobaczymy co będzie jak go policja złapie :)
barosky
barosky 03.06.2020, 12:15
i znowu, bravo!!!!!! bitcoinami mu zapłacą!! dostanie "broń" w hologramie i wirtualną licencję na posiadanie!
moko
moko 03.06.2020, 11:08
wirtualna broń -wirtualne pieniądze
vst