Gorlice w PLANETE+ i CANAL+

  • 03.06.2020, 14:46
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Gorlice w PLANETE+ i CANAL+ fot. planeteplus.pl/polska-z-gory
Gorlice po raz kolejny stały się bohaterem programu telewizyjnego. I to nie byle jakiego.

 

Tym razem przepiękne, lotnicze kadry z Gorlic obejrzeć możemy w materiale kanału Planete+. W pierwszym odcinku czwartego sezonu „Polska z góry”, nasze miasto przedstawione zostało jako jedna z atrakcji Beskidów i pogranicza polsko-słowackiego.

W filmie nie mogło zabraknąć historii wydobycia ropy i Gorlickiego Zagłębia Naftowego, kilku słów o pierwszych kopankach oraz postaci Ignacego Łukasiewicza. Treść krajoznawczą uzupełniają unikatowe zdjęcia krajobrazowe beskidzkich dolin oraz lesistych pagórków, co z pewnością zachęci turystów do odwiedzenia naszego regionu.

Odcinek z Gorlicami obejrzeć można TUTAJ oraz w telewizji CANAL+ na programie PLANETE+ oraz CANAL+ 4K.

Najbliższe emisje materiału:

  • środa, 3 czerwca o 18:30 w PLANETE+
  • piątek, 5 czerwca o 19:30 w PLANETE+
  • sobota, 6 czerwca o 20:00 w PLANETE+
  • niedziela, 7 czerwca o 16:30 w CANAL+ 4K
  • niedziela, 7 czerwca o 20:30 w PLANETE+
  • sobota, 13 czerwca o 13:25 w CANAL+ 4K

Zapraszamy do oglądania! Koniecznie sprawdźcie jak Gorlice prezentują się z wysokości i czy z góry wszystko widać najlepiej!

PLANETE+ to polski kanał dokumentalny, który od 1996 roku pomaga zrozumieć wyjątkowy, skomplikowany i wciąż zmieniający się świat, w którym żyjemy.

Ramówkę PLANETE+, nadawaną od 11 listopada 2011 roku w jakości HD, wyróżniają starannie wyselekcjonowane dokumenty z całego świata oraz bogactwo i różnorodność tematów, których centralnym punktem jest człowiek – jego historia, pasje, osiągnięcia. PLANETE+ to także ogromna różnorodność tematyczna: od społecznej i historycznej, poprzez kulturalną - biografie sławnych aktorów, muzyków, pisarzy i malarzy, aż do pozycji przyrodniczych, kręconych z rozmachem i pokazujących w nasyconych kolorach piękno współczesnego świata.

W eklektycznej ramówce PLANETE+ znajdują się także filmy artystyczne i dokumenty na tematy tabu oraz produkcje pokazywane i nagradzane na festiwalach całego świata.

źródło: gorlice.pl, mat własne, https://www.facebook.com/PLANETEplus/,https://www.planeteplus.pl/polska-z-gory

Tomasz Stasiowski

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sanatoryjny Wilk
Sanatoryjny Wilk 03.06.2020, 16:07
naszą turystyczną nadzieją bedzie odwiert termalny w Sekowej. jesli to wypali, to możemy spokojnie robić kursy opiekunów medycznych, a dzieciaki wysyłać na fizjoterapie i pielegnairstwo. znajdą zatrudnienie w bliskiej okolicy za godne pieniadze wtedy. jestesmy regionem z dala od świata. mając ciepłe źródełka wygralibyśmy na loterii życia
suski
suski 03.06.2020, 15:04
ALARM!
Niech pis zablokuje te emisje. Zjadą się tutaj muzułmany lub inne emigranty
ahaaha
ahaaha 03.06.2020, 14:58
Niezła kumulacja tych programów o Gorlicach ostatnio . Może przełoży się to na lepszą turystykę :)
Teodor
Teodor 03.06.2020, 14:53
Uscie i Sekowa wytrwale pracują by zabudować wszystkie te urocze doliny i pagorki. Wziąłem w zeszlym roku znajomych z Austrii do Radocyny, jak zobaczyli to co powstalo i powstaje w gornej Radocynie zlapali sie za głowy, pseudo bieda murowane domki, szpecące tą piekna doline.
as
as 04.06.2020, 12:12
Byłam w Radocynie 25 lat temu,i byłam w zeszłym roku sprawdzić po latach jak tam teraz jest i niestety jest gorzej.Ruch jak na Marszałkowskiej,dużo aut zwłaszcza na warszawskich numerach,i co krok nowy dom w budowie...Szkoda,to już nie ta sama oaza spokoju co kiedyś

Pozostałe