Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Czwartek. Informacje o koronawirusie dla mieszkańców regionu. (AKTUALIZACJA - g. 17.46)

Podziel się
Oceń

Jeśli chcesz otrzymywać najważniejsze komunikaty związane z tym tematem, śledź nasz artykuł, aktualizujemy go na bieżąco. 4 czerwca 2020 >>>

 

Podsumowanie 4 czerwca >>> godz. 17.43 >>> Liczba zakażonych koronawirusem: 25 048/1 117 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). 361 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia, w Małopolsce 21 nowych przypadków, 15 kobiet i 6 mężczyzn, w wieku od 18 do 68 lat. Aktualnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1278 osób.

Mamy dziewięcioro ozdrowieńców, pięć kobiet i czterech mężczyzn, w wieku od 33 do 90 lat. W sumie w Małopolsce mamy 916 ozdrowieńców.

W ciągu doby wykonano ponad 29,4 tys. testów na koronawirusa.

W powiecie gorlickim kwarantanną objętych jest 74 osoby, a nadzorem epidemiologicznym 23 osób. Mamy potwierdzonych siedem przypadków zakażenia koronawirusem, z czego sześć osób to ozdrowieńcy. Jedna osoba zakażona przebywa w izolacji.

 


godz. 17.46

Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 4 kobiety i 2 mężczyzn, w wieku od 33 do 90 lat, z Krakowa i powiatów: oświęcimskiego, miechowskiego, brzeskiego, bocheńskiego i myślenickiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 916 ozdrowieńców.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 2 kobiety i 4 mężczyzn, w wieku od 35 do 68 lat, z Krakowa (1 osoba), powiatu suskiego (3), tatrzańskiego (1) i oświęcimskiego (1). Aktualnie 1 osoba jest hospitalizowana, a pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1278 osób.

W załączeniu przesyłamy również aktualne dane dotyczące działań związanych z koronawirusem w województwie małopolskim.

- WSSE w Krakowie

 

godz. 17.43

 

godz. 16.30

 

godz. 13.52

 

godz. 13.30

 

godz. 10.48

 

godz. 10.04

Przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To młoda kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu nowosądeckiego oraz mężczyzna w sile wieku z powiatu myślenickiego, którzy przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 910 ozdrowieńców.

Natomiast ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 15 osób. To 13 kobiet i 2 mężczyzn, w wieku od 18 do 60 lat, z powiatu suskiego (14 osób) i myślenickiego (1 osoba). Aktualnie wszyscy przebywają w izolacji.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1272 osób.

- WSSE w Krakowie

 

godz. 10.00

 

godz. 9.00

 

godz. 7.30

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

zestresowany 04.06.2020 14:30
a w budynku gminy Lipinki trwa remont na całego bez zachowania żadnych środków ostrożności

kol. 05.06.2020 01:08
Jest IP kompa, więc podatki też będą wyższe.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaSkup katalizatorów i filtrów DPF - Gorlice, ul. Wyszyńskiego  tel. 536 420 420
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
zdjęcie przedstawia plakat i wizerunek kobiety w okularach Barbara Bartuś chce tańszego paliwa dla kierowców. Akcję promuje hasło: Tusk łupi Polaków Barbara Bartuś promuje na swoim profilu Facebooku projekt nazwany „Tarczą Paliwową PiS”, który – według zapowiedzi – miałby doprowadzić do obniżenia kosztów tankowania dla kierowców. W przestrzeni publicznej pojawiają się przy tym mocne hasła polityczne, takie jak „Tusk łupi Polaków”. Jednocześnie coraz częściej pojawiają się pytania, czy proponowane rozwiązania są rzeczywistą odpowiedzią na sytuację rynkową, czy raczej elementem bieżącej walki politycznej.Data dodania artykułu: 09.03.2026 12:28Liczba komentarzy artykułu: 25Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 49zdjęcie przedstawia policjanta oraz list z podziękowaniami Policjant pomógł kobiecie z odmrożonymi dłońmi. Mieszkanka prosi o udzielenie mu pochwały Do Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach wpłynęło wczoraj (18 marca) pismo od mieszkanki powiatu gorlickiego, w którym wyraziła ona wdzięczność dla dzielnicowego, asp. szt. Konrada Patera za okazaną pomoc.Data dodania artykułu: 19.03.2026 20:36Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10zdjęcie przedstawia zamgloną drogę Ranek mglisty, potem wyjdzie słońce | Prognoza pogody na dziś - halogorlice.info We środę pogoda w naszej okolicy się poprawi. Po rozproszeniu się nocnej mgły, która miejscami w naszej okolicy powstała podczas nocy z wtorku na środę, w trakcie dnia ponownie zza chmur wyjdzie Słońce.Data dodania artykułu: 18.03.2026 07:08Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10
ReklamaStand-up Grzegorz Dolniak - Kino Farys w Bieczu - 29 marca 2026
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 10°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12